24-27 października 2013 odbył się Rozwojowy Jubileuszowy Weekend z Festiwalem Progressteron. 

09 (kopia)

Świętowanie 10- lecia Dojrzewalni Róż i Festiwalu Progressteron rozpoczęliśmy od ważnego dla nas wydarzenia – spotkania z Lucyną Wieczorek – założycielką Dojrzewalni Róż.

W programie był wykład na temat empatycznej komunikacji „Nie mów przepraszam, nie mów kocham” oraz spotkanie autorskie. Dziękujemy Lucynie za spotkanie o empatii i pełne empatii, bo główną bohaterką prezentowanej książki jest empatia – jedna z podstawowych kompetencji związanych z komunikacją interpersonalną. Ogromna część z nas, posiada wielką zdolność do empatii i jednocześnie wiele nie zawsze prawdziwych przekonań na jej temat. Przez co ta zdolność, tak bardzo potrzebna światu, nie jest wykorzystana z tak dobrym skutkiem, jak mogłaby być. „Nie mów przepraszam, nie mów kocham” jest poradnikiem na temat tego, jak nie być grzecznym i nie być niegrzecznym, czyli jak być sobą – żywą, naturalną, czującą i współczującą osobą oraz o wpływie tego stanu na nasze rozmowy i relacje.
Dla nas książka ta jest owocem dziesięciu lat pracy rozwojowej samej Lucyny, ale i podsumowaniem drogi, jaką przeszła w tym czasie Dojrzewalnia, i kierunku, w którym chcemy dalej zmierzać.

Podczas spotkania nie zabrakło również niespodzianek – upominków w postaci biżuterii, książek, kosmetyków naturalnych, itp. Partnerem głównym spotkania była – Ars Estetica, która przygotowała na ten wieczór fantastyczne zaproszenia na zabiegi.

WebArs Estetica jest renomowaną kliniką medycyny estetycznej, która przez lata działalności ugruntowała swoją pozycję, znajdując się na liście pięciu najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce. Klinika oferuje pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, naczyniowej oraz laseroterapii. W trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjentów została wyposażona w wyłącznie oryginalne i innowacyjne systemy laserowe, za sprawą których możliwe jest osiągnięcie doskonałych rezultatów. Zespół Ars Estetica to wykwalifikowana kadra: lekarze, kosmetolodzy, pielęgniarki oraz fizjoterapeutki. Dzięki ciągłym szkoleniom poszerzamy i aktualizujemy wiedzę, by zaoferować swoim pacjentom usługi na najwyższym światowym poziomie.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego. Dziękujemy.

Następne dni weekendu upłynęły nam na rozwoju osobistym, wzmacnianiu relacji, odkrywaniu własnego potencjału i inspirujących rozmowach podczas warsztatów. (Program – archiwum>>)

Dziękujemy Wam za obecność, zaangażowanie, ciekawe spotkania i rozmowy! Z przyjemnością słuchałyśmy Waszych pomysłów i będziemy je realizowały w ramach kolejnego PROGRESSteronu.

Kolejne spotkania, warsztaty i niespodzianki związane z 10-leciem Festiwalu Progressteron już w grudniu!

Natomiast na kolejnym PROGRESSteronie spotkamy się z Wami wiosną 2014.

Foto-galeria:

11 (kopia) 06 (kopia)  02 (kopia) 01 (kopia) 03 (kopia) 10 (kopia)