Rezerwacja: Aby wziąć udział w spotkaniu  prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego podając w nim imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach oraz nr telefonu kontaktowego. Po otrzymaniu przez nas zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Miejsce: Wrocław, Sala Urzędu Marszałkowskiego, ul. Dobrzyńska 21/23 (5. piętro), tel. 695 464 970

TEMATY:

1. Sesja life coachingu – ku spełnieniu w relacjach
terminy: sobota 26.10. – godz. 13:00, 14:00, 15:00; niedziela 27.10 – godz. 11:00, 12:00, 13:00
Koszt: 45 zł/ godz.

Każda z nas ma swój wewnętrzny głos, który mówi nam o tym, kim jesteśmy, czego pragniemy, o czym marzymy. On doskonale wie, co jest dla nas ważne, czego potrzebujemy i co czujemy. Jednak w codziennym hałasie, pośród głosów innych ludzi i przez różne doświadczenia z naszego życia, zdarza się, że nasz głos jest zagłuszany. Nie słyszymy go albo dobiega do nas tylko ledwo słyszalny szept.
Podczas sesji life coachingu, będziesz miała możliwość na nowo wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i poszukać w sobie siły, która jest Ci potrzebna do tego, abyś mogła sięgnąć po swoje cele i wytrwać na drodze dążenia do nich. To zaproszenie do odkrywania siebie i większego spełnienia w takich obszarach Twojego życia, jak:

 • relacja z samą sobą – coaching samoświadomości
 • relacja z Twoim Mężem, Narzeczonym, Partnerem – coaching dla żon i dla kobiet w związkach
 • relacje z innymi – coaching relacji
 • relacje z otaczającym Cię światem i jego różnymi aspektami, jak np. praca, pasje – coaching życia.

Masz jakieś pragnienie, marzenie, chcesz spotkać się z samą sobą i ze swoją kobiecą siłą? Jeśli tak – zapraszam na coaching. To Ty określisz cel naszego spotkania i stworzysz swój plan działania, a ja będę Cię w tym wspierała.
W ramach przygotowania do sesji, odpowiedz sobie na trzy pytania:

 • jakim tematem chciałabyś się zająć?
 • dlaczego to jest dla Ciebie ważne?
 • co byłoby dla Ciebie najlepszym rezultatem, tych wspólnie ze mną spędzonych, 60 minut?

Dodatkowe informacje o tym, czym jest coaching i jak może przebiegać sesja coachingowa, znajdziesz na mojej stronie.

Anna Kosińska – jestem life coachem, trenerem, z wykształcenia psychologiem. Współpracuję z kobietami,  które wspieram w procesie poznawania siebie, docierania do ich wewnętrznej siły i osiągania tego, czego pragną. W ramach programu coachingowego dla kobiet „Kobieca Pełnia”, towarzyszę Paniom w drodze do większego spełnienia, w takich obszarach życia, jak: relacja z samą sobą, relacje z innymi, w szczególności z mężem/partnerem oraz relacje z otaczającym światem (np. praca, pasje, zainteresowania). Jako trener, specjalizuję się w warsztatach oraz treningach rozwoju osobistego, w zakresie takich tematów, jak: kobiecość, odkrywanie talentów i wartości, pogłębianie samoświadomości, budowanie relacji, inteligencja emocjonalna, coaching. Współtworzę autorski program rozwojowy dla kobiet „Przebudzenie do…” oraz cykl comiesięcznych spotkań „Kobietnik”. Jestem członkiem wrocławskiego zespołu liderów International Coach Federation oraz ICF Polska i ICF Global. Obecnie, oczekuję na wyniki egzaminu akredytującego w ramach ICF (na poziomie ACC). Prywatnie: żona i pasjonatka biegania. Moją wielką miłością jest natura, której uroki odkrywam mieszkając poza miastem. Uwielbiam dobre kino i górskie wędrówki, zwłaszcza w Bieszczadach. Tworzę własną biżuterię, lubię też próbować różnego rodzaju rękodzieła. Z pasją odkrywam w sobie i innych kobiecość i siłę, która z niej płynie. Więcej na www.anna.kosinska.net

2. Coaching – w drodze do pełnego życia.
terminy: sobota 26.10. – godz. 11:00, 12:00; niedziela 27.10 – godz. 14:00, 15:00, 16:00
Koszt: 45 zł/ godz.

Dla chętnych, którzy chcą doświadczyć czym jest coaching, jak wygląda sesja coachingowa. Moim mottem życiowym jest stwierdzenie: „droga do innych wiedzie przez świadomość samej siebie”. Idąc dalej za tą myślą, wszystko zaczyna się w każdym z nas i każdy ma własne odpowiedzi na najważniejsze pytania takie jak:

 • kim jestem?
 • dokąd zmierzam?
 • za czym tęsknię?
 • czego potrzebuję, żeby być szczęśliwym człowiekiem?

W trakcie październikowego weekendu (26-27) zapraszam na sesje coachingowe. Jestem osobą, która po 40 roku życia odkryła swoją pasję, chcę dzielić się obecnie swoim doświadczeniem, wzbogacać życie innych, podawać dalej to, co najcenniejsze w moim życiu. Coaching zapoczątkował moją zmianę i dlatego prowadzę sesje coachingowe. Wiem, że zawsze jest czas, żeby stanąć, rozejrzeć się i rozpocząć na nowo lub inaczej, wykorzystując w najlepszy sposób talenty/umiejętności/zasoby, które każdy z nas posiada.

Barbara Plewczyńska – od 2011r. certyfikowany coach International Coaching Community. Trener rozwoju osobistego z zakresu coachingu i komunikacji opartej na empatii. Ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w ujęciu integralnym przy Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii przy Dojrzewalni Róż. W pracy coacha i trenera inspiruje się metodami Nonviolent Communication (NVC – Porozumienie Bez Przemocy); aktualnie jest w trakcie rocznego Studium Mediacji opartych na NVC.

3. Sesja coachingowa z „Testem określeniem talentów oraz wyznaczeniem ścieżki zamiany na mocne strony”
Termin: sobota 25.10 – godz. 15:00, 16:30, 18:00
Koszt: 95 zł/ sesja z testem talentów (80 min.)

Sesja coachingowa „Zmiana roli podczas awansu i stanowiska, moja kariera menedżeki”
Termin: niedziela 27.10 – godz. 9:00, 10:30, 12:00
Koszt: 65 zł/sesja (80 min)

Edyta Pazur – Jestem coachem pracującym w środowisku biznesowym, przez wiele lat pracowałam w korporacjach, mam również spore doświadczenie życiowe. Jestem żoną i mamą dwójki dorastających nastolatków i wiem, że łączenie pracy zawodowej i życia osobistego „w pełnym wymiarze” jest możliwe. Jestem przekonana, że można czerpać radość ze wszystkich obszarów życia, a dużą zasługę obecnej sytuacji przypisuję skuteczności coachingu. Ogromną satysfakcję sprawia mi, towarzyszenie klientowi podczas jego drogi do wyznaczonego celu. Wierzę w możliwości i osiągnięcie sukcesu przez moich Klientów. Cytat, który mi towarzyszy: „Gdybyśmy robili wszystkie rzeczy, które jesteśmy w stanie zrobić, wprawilibyśmy się w ogromne zdumienie.” (T. A. Edison) Pracowałam w działach sprzedaży w międzynarodowych korporacjach przez 19 lat. Ponad 14 lat jako menadżer , głównie w branży B2B. To doświadczenie wykorzystuje w pracy coacha , pozwala mi bardziej zrozumieć perspektywę menadżerów z którymi pracuję. Podczas pracy menadżerskiej miałam możliwość ścisłej współpracy z działem HR przy organizowaniu projektów rozwojowych dla pracowników awansowanych na stanowiska menadżerskie, dla wielu z nich byłam mentorem i coachem. Zaangażowanie w projekty działu HR, inspirowało mnie do ciągłego rozwoju, doskonalenia kompetencji menadżerskich, czerpania radości z rozwijania współpracowników, a docelowo zmianę ścieżki kariery na coachingową. Od kilku lat prowadzę szkolenia i warsztaty: z zarządzania, coachingu, z obszaru talentów oraz autorski warsztat „Świeżo upieczony menedżer” z programem coachingowym. Jestem członkiem International Coach Federation i v-ce dyrektorem wrocławskiego oddziału tej organizacji. Posiadam akredytację coacha na poziomie ACC w ICF oraz certyfikaty Coacha metody CoachWise TM i Coacha Perspektyw. 

Tagged with: