Strony

Polecane przez Strefę Inspiracji

„Najtrudniejszy pierwszy krok, potem łatwo mija rok” śpiewała kiedyś Anna Jantar. Chcecie coś zmienić w swoim życiu? Zainspirować się do nowych działań? Czujecie, że nadszedł czas na rozwój i otwarcie się na nieznane dotąd możliwości? Brakuje Wam informacji, wiedzy, pomocy w różnych aspektach życia osobistego i zawodowego?

Przedstawiamy strony internetowe, które mogą być pomocne w poszukiwaniach i wykonaniu pierwszego kroku ku zmianie.


 

Dojrzewalnia Róż – Ośrodek Rozwoju Osobistego

Dojrzewalnia Róż - Ośrodek Rozwoju OsobistegoDojrzewalnia Róż powstała w 2005 roku z potrzeby stworzenia przestrzeni, która będzie sprzyjała odkrywaniu i rozwijaniu kobiecości. Przestrzeni, która będzie inspirować, wspierać, umożliwiać twórcze spotkania kobiet z kobietami. Tworzy i rozwija takie projekty: Progressteron – Festiwal dla kobiet, Porozumienie bez Przemocy, programy „Mam prawo do miłości”, Szkoła Trenerów, Mediacje NVC.

Więcej: www.dojrzewalnia.pl


 

Gestaltowski Instytut Edukacji i Rozwoju Osobistego

Centrum Counsellingu Gestalt w KrakowieInstytut zajmuje się terapią, poradnictwem oraz edukacją psychologiczną czerpiąc z teorii i praktyki Gestalt; znajduje się w Krakowie.

Więcej: www.gestalt.haller.krakow.pl


 

Fundacja OŚKa

Strona Fundacji OŚKaSerwis zawiera informacje o działalności Ośrodka Informacji Środowisk Kobiecych, wydarzeniach, inicjatywach i akcjach ważnych dla kobiet w Polsce i na świecie. Ponadto w serwisie: informacje o nowościach w bibliotece OŚKi, przegląd prasy, teksty naukowe na temat kobiet, a także linki do kobiecych serwisów www w Polsce i na świecie. Szczególnie polecamy Kwartalnik OŚKi.

Więcej: www.oska.org.pl


 

Centrum Praw Kobiet w Warszawie

Centrum Praw KobietFundacja Centrum Praw Kobiet jest organizacją, której misją jest działanie na rzecz równego statusu kobiet i mężczyzn w życiu publicznym oraz w rodzinie. Strona zawiera porady prawne i obywatelskie z dziedziny prawa cywilnego, karnego i prawa pracy.

Więcej: www.cpk.org.pl


 

NVC Eastern European Network

NVC Eastern European NetworkStrona Wschodnioeuropejskiej Sieci Nonviolent Communication (Porozumienia Bez Przemocy) – wiadomości o wydarzeniach, treniengach, trenerach, projektach związanych z NVC.

Więcej: nvc-easteurope.org


 

Pierwszy Polski Portal o Endometriozie

Pierwsza Polska Strona o Endometriozie - endoendo.plCelem tego serwisu nie jest zastąpienie poprawnej terapii jaką może zapewnić, tylko dobry specjalista zajmujący się leczeniem endometriozy, lecz zasugerowanie metod przydatnych w przezwyciężaniu trudności z jakim często stykają się osoby dotknięte tą chorobą. Poczucie osamotnienia, poczucie niepewności, poczucie beznadziejności i dezorientacji to tylko niektóre z uczuć z jakimi przyjdzie się mierzyć, w drodze do odzyskania zdrowia, dobrego samopoczucia i samorealizacji…

Więcej: www.endoendo.pl