IMG_7396

Cel warsztatu: odnalezienie sposobu na stosowanie skutecznej komunikacji, sprzyjającej mówiącemu i słuchającemu

Udział w warsztacie przyczyni się do zwiększenia:

  • otwartości i gotowości do stosowania otwartej komunikacji w codziennym życiu
  • pewności i zaufania do jasności komunikacji własnej
  • otwartości na stosowanie komunikacji pozytywnej

Podczas warsztatu poszukamy odpowiedzi na pytanie dlaczego w komunikacji ważne jest to, aby nasze słowa nie były automatyczną reakcją, ale zamierzoną i przemyślaną wypowiedzią, wynikającą z tego, co tak naprawdę spostrzegamy, co czujemy i czego potrzebujemy. Od umiejętności stosowania tego rodzaju komunikacji dzielą nas tylko cztery kroki, które poznamy podczas naszego spotkania.

Rozpoznamy również pułapki w komunikacji, które czasem stosujemy w celu nakłonienia rozmówcy do przyjęcia naszego punktu widzenia.

Prowadząca: Ewa Nieć – Trener Komunikacji, coach, z wykształcenia ekonomista przez wiele lat wykonująca ten zawód, a jednocześnie pasjonatka rozwoju osobistego. Swoje doświadczenie wykorzystuje z pasją i zaangażowaniem realizując autorskie warsztaty skierowane do osób znajdujących się na swoich ścieżkach rozwoju osobistego. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym kieruje się zasadą: „Nie ma nikogo, od kogo nie mógłbyś się czegoś nauczyć”. Mając w pamięci tę sentencję, ciekawie rozgląda się wokół siebie i spotyka mnóstwo wspaniałych osób.

Termin warsztatu: 20 marca (piątek), godz. 18 – 20
Miejsce warsztatów: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970
Koszt warsztatu: 40 zł/os.
Zgłoszenia: enie1@o2.pl lub tel.: 604 456 232