morze

Jak długo można robić coś dla kogoś, a nie dla samego siebie? Jak daleko można zajść realizując czyjeś pragnienia i jak długo można im zaprzeczać? Po co zamartwiać się tym, co myślą o nas inni? Zapraszamy na warsztat wszystkich tych, którzy chcą przyjrzeć się przekonaniom na swój temat i zastanowić nad swoimi potrzebami.

Uwarunkowania środowiskowe, oczekiwania rodziców, negatywne przekonania – to wszystko sprawia, że trudno nam zobaczyć, kim naprawdę jesteśmy, co czujemy i czego pragniemy. Odrzucamy siebie, zapominamy o swoich marzeniach, o tym, co dla nas ważne.
Podczas warsztatu będziemy starać się wejrzeć w głąb siebie, przyjrzymy się przekonaniom na swój własny temat, by móc je potem zrewidować i zastanowić się, kim naprawdę jesteśmy, czego pragniemy i co nam w duszy gra.

Zakres tematyczny:

 • jak odbierają nas inni ludzie,
 • skąd się biorą negatywne przekonania i jak sobie z nimi radzić,
 • mapa marzeń.

Opinie uczestników po ostatnim warsztacie:

Pytanie: Które doświadczenia czy treści z warsztatu były dla Ciebie szczególnie ważne, dlaczego?

 • „ważne jest samo dążenie do celu, podjęcie pewnych kroków, odważenie się”
 • „wypowiedzi innych uczestników”
 • „czego tak naprawdę chcę, zaczynam małymi krokami”
 • „ćwiczenie z rysunkiem postaci”
 • „że musimy być silni i odważni, aby walczyć o siebie i żyć w zgodzie ze sobą”.

Pytanie: Co najbardziej podobało Ci się w trakcie warsztatu?

 • „nazwanie swoich emocji”
 • „rozmowa o wartościach, nazwanie ich”
 • „ćwiczenie, przykłady z życia prowadzących – czułam się bezpiecznie”
 • „odkrywanie swoich pragnień, potrzeb”
 • „szczerość uczestniczek”

Kto poprowadzi warsztat:

Małgorzata Oleksa – Witam, jestem coachem na drodze do akredytacji International Coach Federation (ICF). Ukończyłam Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w ujęciu integralnym przy Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, realizowanej w partnerstwie Dojrzewalni Róż z Polskim Towarzystwem Psychologicznym oraz Leadership Coaching School, szkolenia z zakresu umiejętności liderskich i rozwoju osobistego, Discover Leadership Coaching i Self – Leadership Expedition.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama 5 – letniego Michałka, który stanowi dla mnie dużą inspirację do działania i od którego wiele się uczę. Moim mottem są słowa Anthony de Mello: „Nie proś świata aby się zmienił – to Ty zmień się pierwszy.”

Jadwiga Górska – W tym miejscu powinnam wymienić, nazwać swoją pozycję zawodową. Jednak wbrew standardom napiszę tak – jestem Kobietą. Doświadczenia, którymi dzielę się z ludźmi nabyłam na osobistych wzlotach i upadkach. Na przegadanych godzinach i przeczytanych książkach. Spotkanie – to wymiana, to nauka, otwarcie się na nowe możliwości. To zaproszenie do wędrówki w głąb siebie. I na tą wędrówkę zapraszam…

Gdzie odbędzie się warsztat: Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji przy ul. Paulińskiej 4/8 we Wrocławiu, sala nr  21, I piętro
Termin warsztatu: nabór otwarty, zajęcia w godz. 17:00-20:30
Cena: 50zł
W cenie zawiera się uczestnictwo w warsztacie oraz dodatkowa konsultacja dla chętnych (60 min).
Jak się zapisać:
Zapisy przyjmuje Małgosia – naszanibylandia@onet.eu (prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz kontakt telefoniczny w tytule wpisać tytuł warsztatu).

Miejsce w warsztacie gwarantuje wpłata na konto, którego numer podamy w mailu zwrotnym.
Zapisy przyjmujemy do momentu wyczerpania miejsc. Liczba miejsc ograniczona do 12.
Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu z przyczyn niezależnych – w takim przypadku zwracamy koszta lub proponujemy inny termin.