kobieta

 

  • Jak długo można robić coś dla kogoś, a nie dla samego siebie?
  • Jak daleko można zajść realizując czyjeś pragnienia i jak długo można im zaprzeczać?
  • Po co zamartwiać się tym, co myślą o nas inni?

Zapraszamy na warsztat wszystkich tych, którzy chcą przyjrzeć się przekonaniom na swój temat i zastanowić nad swoimi potrzebami.

Uwarunkowania środowiskowe, oczekiwania rodziców, negatywne przekonania – to wszystko sprawia, że trudno nam zobaczyć, kim naprawdę jesteśmy, co czujemy i czego pragniemy. Odrzucamy siebie, zapominamy o swoich marzeniach, o tym, co dla nas ważne.

Podczas warsztatu będziemy starać się wejrzeć w głąb siebie, przyjrzymy się przekonaniom na swój własny temat, by móc je potem zrewidować i zastanowić się, kim naprawdę jesteśmy, czego pragniemy i co nam w duszy gra.

Zakres tematyczny:

  • jak odbierają nas inni ludzie,
  • skąd się biorą negatywne przekonania i jak sobie z nimi radzić,
  • mapa marzeń.

Prowadzące:

Małgorzata Oleksa – Jestem coachem na ścieżce do akredytacji International Coach Federation (ICF). Ukończyłam Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w ujęciu integralnym przy Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, realizowanej w partnerstwie Dojrzewalni Róż z Polskim Towarzystwem Psychologicznym oraz szkolenia z zakresu umiejętności liderskich i rozwoju osobistego, Discover Leadership Coaching i Self – Leadership Expedition, a także Leadership Coaching School. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 5 – letniego Michałka, który stanowi dla mnie dużą inspirację do działania i od którego wiele się uczę.

Jadwiga Górska – W tym miejscu powinnam wymienić, nazwać swoją pozycję zawodową. Jednak wbrew standardom napiszę tak – jestem Kobietą. Doświadczenia, którymi dzielę się z ludźmi nabyłam na osobistych wzlotach i upadkach. Na przegadanych godzinach i przeczytanych książkach. Spotkanie – to wymiana, to nauka, otwarcie się na nowe możliwości. To zaproszenie do wędrówki w głąb siebie. I na tą wędrówkę zapraszam…

Rezerwacje: aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adres mailowy: moleksa@wp.eu

Termin: wtorek 24 czerwca 2014 w godz. 17:00-20:30
Wielkość grupy: 12 osób,
Miejsce:  Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji przy ul. Paulińskiej 4/8 we Wrocławiu, sala nr  21, I piętro,
Cena: 40 zł, (obowiązuje zaliczka w wysokości 10 zł – płatna na konto po dokonaniu rezerwacji mailowej)