Rusza już piata edycja spotkań z tańcem i muzyką etniczną. Zapraszamy Was na cykl warsztatów choreoterapii z Agnieszką Zygmont. Cykl obejmuje 5 spotkań po 3 godz. Każde z nich będzie zupełnie odmiennym spotkaniem ze sobą i swoimi emocjami poprzez ruch i taniec.

„Manufaktura Zmysłów”
Pozwól sobie na uwolnienie się od interpretacji, pozwól sobie na niewiedzę. Ucz się poprzez swoje zmysły. Zaufaj im!
Taniec pobudza zmysły, naszą mowę ciała, ekspresję. Powrót do źródła jakim jest ruch, daje szansę na doświadczenie siebie na nowo, na zmianę i rozwój. Warsztat taneczny „Manufaktura Zmysłów” jest ukierunkowany na uruchomienie własnego potencjału ruchowego poprzez zmysły, świadomość ciała, znalezienie autentycznej ekspresji oraz świadome bycie „tu i teraz”.

W Naszej pracy będziemy wykorzystywać: tańce etniczne (żydowskie, greckie, szkockie…), naturalny ruch i taniec, improwizację, elementy techniki ruchu autentycznego, ćwiczenia oddechowe, elementy wizualizacji, symbolika ciała oraz Life Art Process (doświadczenie ruchu połączonego z uczuciami i malowaniem ich pozwala wydobyć na światło dzienne dawno zagubione emocje).

Przyjdź i wytańcz swoje zmysły!

Uwaga: ponieważ każde zajęcia są osobną taneczną i ruchową podróżą, uczestniczyć w cyklu mogą zarówno osoby, które jeszcze nie tańczył, jak i uczestnicy poprzednich trzech edycji „Wytańcz swoje emocje” oraz osoby zainteresowane pojedynczymi zajęciami.

Prowadząca: Agnieszka Zygmont – Certyfikowana Choreoterapeutka, pedagog. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2012. Ukończyła I stopień instruktorski tańców etnicznych, tańców w kręgu oraz liczne warsztaty z dziedziny tańca, choreoterapii, improwizacji tanecznej, improwizacji w kontakcie, pracy z ciałem, 5 Rytmów, Ruchu Autentycznego, Metody Feldenkraisa, Life Art Process. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii z siedzibą w Poznaniu.
Bierze udział w projektach, gdzie pracuje metodą choreoterapii, tańcem, pracą z ciałem z kobietami, seniorami, osobami chorymi na nowotwór, osobami niepełnosprawnymi. Prowadzi zajęcia z Ekspresji Ciała w gimnazjum i liceum wrocławskim. Jest certyfikowaną masażystką PeLoHa – masaż relaksacyjny.

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Terminy: najbliższe zajęcia – 21 luty 2014 r. o godz. 18-21 
Cena całego cyklu zajęć (5 spotkań x 50 zł):  250 zł/os. (płatne w całości lub w ratach)
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970