Fundacja Strefa Inspiracji i Dojrzewalnia Róż
zapraszają do Wrocławia
24-25 marca i 31 marca – 1 kwietnia 2012

Przed nami kolejny okrągły jubileusz Festiwalu, czyli 25. edycja PROGRESSteronu! Zastanawiasz się, co może się wydarzyć niecodziennego na imprezie organizowanej już po raz 25-ty?
I bardzo dobrze!

Nowości znajdziesz przede wszystkim w programie festiwalu, m.in.:

Ponadto w ramach nowej kampanii Dojrzewalni o kontakcie międzyludzkim, zapraszamy do udziału w warsztatach, które przybliżą ten temat i zainspirują do nawiązywania autentycznych kontaktów ze sobą i innymi ludźmi. Nauczymy się budowania świadomych relacji między partnerami, „bycia w kontakcie”, dzięki podstawom coachingu osobistego, odpowiemy na pytanie „jak kochać siebie, by móc kochać innych?„, spojrzymy w lustro, aby pokochać swoje ciało, poczujemy mądrość i siłę naszego ciała poprzez Living Dance Form – czyli taniec dla każdego oraz doświadczymy kontaktu z Naturą na warsztacie Szamańskiego Gestaltu.

Ale to nie koniec. W PROGRAMIE prezentujemy ponad 80 propozycji, z takich dziedzin, jak psychoedukacja, doskonalenie zawodowe, relaks i praca z ciałem, taniec, muzyka, plastyka, fotografia, wizerunek i savoir vivre, twórczość literacka.

Wystarczy wejść na naszą stronę www.dojrzewalnia.pl, zakładka Wrocław, wybrać interesujący temat i zarezerwować!

Nieodłącznym elementem festiwalu są również jego IMPREZY TOWARZYSZĄCE.

  • Tym razem w ramach odkrywania „Kobiecości po Europejsku” spotkamy się m.in. z kobietami z Białorusi, by podzielić się doświadczeniami, ale przede wszystkim rozwijać idee Festiwalu Progressteron na Białorusi.
  • Z kolei o „Olbrzymkach i Władczyniach spojrzenia” opowiedzą nam podczas spotkania nasi goście z Uniwersytetu Jagiellońskiego, dr hab. Małgorzata Radkiewicz oraz dr Ewa Toniak. Będziemy zgłębiać społeczno-kulturowe, etniczne, a także seksualne i genderowe aspekty kobiecości na ekranie i w sztuce.

Podsumowując:

  • Zdecydowanie Rozwojowy

Program festiwalu tworzony jest z myślą o wspieraniu różnorodnych zainteresowań kobiet. Możesz przyjść, przekonać się, czy dana metoda rozwojowa jest dla Ciebie, a później kontynuować ją dalej w ramach cyklicznych spotkań. Pamiętaj, że Ty sama decydujesz o zmianach, jakie możesz wprowadzić w swoim życiu. Poprzez własną aktywność na warsztatach festiwalowych, możesz rozpocząć proces zmiany siebie i swojego otoczenia.

  • Festiwal

To przegląd propozycji rozwojowych z różnych dziedzin, a także możliwość zwiększenia wiedzy, umiejętności niezbędnych w życiu zawodowym i osobistym. To intensywny czas doświadczania podczas kobiecych spotkań, zawierania nowych znajomości, ale także relaksu i twórczych przemyśleń. Po prostu czas aktywnych kobiet.

  • Dla Kobiet!

Wybrałyśmy kobiety, aby mogły poczuć się wyróżnione, rozwijać swoje pasje i dzielić się nimi z innymi kobietami. Oderwać od codziennych zajęć, pomyśleć tylko o sobie i swoich potrzebach, aby ze zdwojoną energią dzielić się swoimi doświadczeniami z rodziną, bliskimi – ze światem.

  • PROGRESSteron

To ogólnopolska marka, ponad 7 lat doświadczenia, sprawdzona i doświadczona kadra trenerów z całej Polski, znakomici goście specjalni i przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny organizowanych warsztatów, szkoleń i wykładów.

Dołącz do nas w te dwa niecodzienne rozwojowe weekendy!

Poczuj moc różnorodności i twórczości kobiet podczas imprez towarzyszących festiwalowi!

 

Zapraszam – Joanna Miezio
Dyrektor Festiwalu

Program zajęć oraz rezerwacje na:
www.dojrzewalnia.pl

Informacje o imprezach towarzyszących festiwalowi i ciekawostki na:
www.strefainspiracji.pl
www.facebook.com/progressteron.wroclaw