Fusing – to technika polegająca na stapianiu tafli lub kawałków szkła w wysokiej temperaturze w piecu szklarskim. Szkło przed wypałem można barwić oraz nadawać mu dowolny kształt. Wykorzystując technikę fusingu wykonamy zaprojektowane przez nas ozdoby – biżuterię oraz proste zawieszki.
Przygotowane ozdoby zostaną przewiezione do pracowni szkła i wypalone w piecu szklarskim. Będą gotowe do odbioru w umówionym podczas warsztatu terminie.
W warsztacie mogą wziąć udział osoby początkujące w pracy ze szkłem, jak również osoby, które mają już doświadczenie w pracy innymi technikami, np. przy witrażu lub mozaice.

Prowadzi: Monika Wieczorek – absolwentka Wydziału Architektury PWr oraz Studium Podyplomowego Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Pracę dyplomową realizowała w pracowni witrażu. Obecnie pracuje jako architekt, projektant, dizajner. Jest związana z wrocławskimi organizacjami pozarządowymi działającymi w obszarze kultury i sztuki – koordynuje projekty artystyczne. Jest wykładowcą Studium Architektury Wnętrz Regionalnego Ośrodka Edukacji we Wrocławiu oraz instruktorem warsztatów i plenerów artystycznych. Pracuje też we własnej pracowni realizując swoją pasję – projektuje i wykonuje obiekty szklane. Kontakt tel. 608 417 488

Rezerwacja: Zgłoszenia i wpłaty przyjmujemy do 8 grudnia 2011 r. Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy Państwu potwierdzenie mailowe.

Termin: 11.12.2011 w godz. 17:30-20:30
Cena zajęć: 60 zł (cena obejmuje również wszystkie materiały)
Liczba uczestników: 10 osób
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970