Zapraszamy do indywidualnego spotkania z wizażystką – Jolantą Boską. Celem szkolenia jest nauka makijażu naturalnego – aby bez wysiłku wyglądać świeżo i kwitnąco, dzięki kilku niewielkim zabiegom w ramach makijażu dziennego. Spotkanie to ma odpowiedzieć na twoje pytania i problemy związane z wykonywaniem makijażu.

Punktem wyjścia będzie zwrócenie uwagi na skuteczną pielęgnację skóry i makijaż, który pozwoli wyglądać pięknie i naturalnie. Podpowie, co naprawdę działa na twoją skórę, a czego powinnaś unikać. Pod okiem fachowca poznasz i wypróbujesz techniki wizażu: w jaki sposób powinnaś wykonywać kreski, nakładać róż, robić cienie, używać korektora. Jak dobrać kolorystykę kosmetyków do typu twojej urody. Prowadząca zdradzi również przydatne dla Ciebie tricki, które możesz wykorzystywać w codziennym makijażu. Dowiesz się jak przy pomocy korektora czy różu modelować kształt twarzy, oczu, ust, czy ukryć małe „mankamenty” urody.

Wszystko na bazie ćwiczeń, prób i korekt – makijaż na połowie twarzy wykona prowadząca, druga połowa będzie należeć do ciebie! Dzięki temu, że zajęcia odbywają się w parach przez cały czas będziesz mogła aktywnie obserwować i uczyć się pod okiem specjalisty.

 

Prowadząca: Jolanta Boska – Z wykształcenia jest wizażystą i architektem. Ukończyła Akademię Wizażu i Stylizacji we Wrocławiu oraz Architekturę na Politechnice Wrocławskiej. Pierwsze doświadczenia zdobywała malując klientki firmy Gosh oraz Sephory, w międzyczasie stylizując sesje zdjęciowe dla Studia Formaty i Studio F4Foto. Od 4 lat na stałe współpracuje z wiodącą wrocławską agencją modelek SPP. Jej stylizacje, które uwydatniają świeżość i rześkość możemy zobaczyć w portfoliach modelek, które dzięki nim zdobywają pracę na zagranicznych rynkach. Wykonuje równolegle makijaże w komercyjnych produkcjach marek odzieżowych takich jak Americanos, Tatuum, Ballerina, kapelusznik brytyjskich dam Nigel Rayment, Bialcon, hiszpańskie marki Jorge Terra i Valeria Derbais, oraz na potrzeby korporacyjnych zdjęć dla firm takich jak Eurobank, Archicom, Europejski Fundusz Leasingowy oraz polityków. Ma na koncie pracę z uznanymi fotografami jak Roman Ziaja, Zosia Zija, Marcin Chimiczewski, Marcin Twardowski, Rafał Makieła, Agata Grymuza i innymi. Jej prace można było zobaczyć również przy takich realizacjach jak pokazy mody np. Złota Nitka w Łodzi, pokazy sukni ślubnych Annais, produkcjach Eska TV, TVP, Caputastudio i eventach marki Nivea, gdzie prowadziła konsultacje z zakresu makijażu.

Jak sama mówi : „Na co dzień stylizuję i maluję modelki wrocławskiej agencji spp, pracuję przy pokazach mody i nagraniach, jednak najbardziej cenię sobie pracę z osobami spoza branży, ponieważ jest to źródło największej satysfakcji”. Bardzo ważne jest dla niej, aby pomagać kobietom w oswojeniu się z codziennym makijażem i w przystępny sposób przekazać im jak dobrze wyglądać na co dzień – a co za tym idzie – jak spostrzegać samą siebie w lepszym świetle. Specjalnością jej są makijaże „niewidzialne”, świeże, mające sprawić, że wygląda się nieumalowanie, lecz po prostu dobrze. W kręgu jej zainteresowań znajduje się również wszystko co dotyczy naszej twarzy z zakresu kosmetyki. Od kilku lat śledzi wszystko, co jest związane ze skuteczną, prostą i efektywną pielęgnacją skóry opartą na faktach, nie zaś sloganach reklamowych koncernów kosmetycznych.

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy Państwu potwierdzenie mailowe.

Termin: do ustalenia indywidualnego
Cena zajęć: 150 zł /os.
Liczba uczestników: 2 osób
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970