coach

Już 26 kwietnia 2014, tym razem w pięknym Wrocławiu!
Całodniowe wydarzenie dla coachów, którzy chcą mieć stały napływ klientów i utrzymywać się z coachingu.

Wrocław, 26 kwietnia godz. 9-18, Hotel MERCURE, pl. Dominikański 1

„Spójny system, porządkujący spojrzenie na coaching i biznes coachingowy. Bardzo cenny warsztat. Jedyny w swoim rodzaju. Porządkuje i unaocznia myślenie o coachingu jako sposobie zarabiania na życie i stylu życia.” – Uczestnik seminarium 2013

Nie każdy coach pracuje z satysfakcjonującą liczbą klientów i zarabia na coachingu tyle, ile oczekiwał.
Być może nie wiesz, jak zacząć. Masz ukończoną lub kończysz szkołę coachingu i jest Ci trudno „wyjść na rynek” i rozpocząć prawdziwą praktykę.

  • Może masz już kilku klientów, ale czujesz się daleko jeszcze od stabilnej finansowo praktyki. Nadal podpierasz się pracą inną niż coaching.
  • Może udało Ci się zbudować praktykę, ale czujesz, że bardzo ciężko pracujesz i nie zawsze Twoje rezultaty finansowe są proporcjonalne do włożonego wysiłku.
  • Może po prostu chcesz być coachem, a nie ciągle zajmować się marketingiem i sprzedażą i nie widzieć wielkich rezultatów

Dobra wiadomość jest taka, że można zbudować biznes coachingowy, który będzie przynosił nie tylko satysfakcję, ale i zyski! Można stosować marketing, który jest integralny, uczciwy i oparty na budowaniu relacji z klientem.

Zapraszamy na wydarzenie, które może zmienić kurs Twojej działalności coachingowej i biznesowej na zawsze.
Poznasz tam lub pogłębisz fundamenty, systemy i strategie integralnego marketingu, które pozwolą Ci na zbudowanie biznesu coachingowego na miarę Twoich potrzeb i marzeń.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie prosperujjakocoach.pl