Cykl „OdNowiona JA” to możliwość spotkania się z samą sobą w momencie przełomu czy kryzysu. Chwili, gdy coś się kończy, bądź już się skończyło. Po to, aby otworzyć się na to, co ma się zacząć albo już się zaczyna. Po to, aby pożegnać się ze Starym, powitać Nowe i w pełni cieszyć się sobą i życiem.
Różne życiowe sprawy mogą wiązać się z kryzysem wynikającym z tego, że dotychczas stosowane rozwiązania przestają działać. Tymczasem kryzys może być szansą na znalezienie skuteczniejszych technik radzenia sobie  i osiągnięcie większej satysfakcji z własnego życia, większej Pełni. To moment, w którym otwierają się nowe perspektywy.

Te spotkania dadzą Ci możliwość zamknięcia starych spraw i odkrycia nowych perspektyw, znalezienia zasobów w nowym czasie, odnalezienia swoich pasji, podjęcia nowych wyzwań i tworzenia Nowego Życia. To czas na poznanie siebie, zrobienie remanentu w dotychczasowym życiu i podjęcie decyzji – co zostawić za sobą, a  co ze sobą zabrać w dalszą wędrówkę.

Cykl „OdNowiona JA” to cztery części – cztery comiesięczne spotkania, z których każde  dotyczy innej tematyki, wszystkie składają się na tworzenie „OdNowionej Siebie”.

Możesz zdecydować się na udział w całym cyklu lub w wybranym spotkaniu, albo spotkaniach. Sama wiesz, najlepiej, czego potrzebujesz, bo jesteś Najlepszą Ekspertką od swojego Życia.

Tematyka spotkań:

     1.  „W relacji ze sobą”  poświęcone spotkaniu z własnym światem wewnętrznym, rzeczywistością ciała, emocji, intelektu oraz próbą odnalezienia równowagi między nimi, w kierunku cieszenia się sobą.

2. „W relacji z innymi” przeznaczone na określenie obszaru własnej wolności, wytyczenie swoich granic zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych w relacjach z innymi ludźmi, w kierunku czerpania radości z bycia z innymi.

3. „Relacje damsko-męskie, czyli kobiecość i męskość w drodze do intymności” wybrane na poszukiwanie pełni własnej kobiecości w jej indywidualnym, niepowtarzalnym kształcie i pełnej Mocy. Zarezerwowane dla dotychczasowych relacji z mężczyznami, określenia kierunku zmian potrzebnych w istniejącym związku lub oczekiwań w stosunku do tego , który ma się dopiero zacząć, aby móc czerpać pełną satysfakcję z budowania udanej relacji z partnerem.

4. „W relacji ze światem – Moja Własna Pieśń, czyli Sens Życia” zaplanowane na zamykanie zbędnych obciążeń z przeszłości i otwieraniu się na nowe jakości w przyszłości. Spotkamy się po to, aby pożegnać to, co już niepotrzebne i przyjąć dary, które pomogą nam budować Siebie Spełnioną. Pozostawione na marzenia, cele, zainteresowania, pasje, własną misję i sferę duchową (w szerokim rozumieniu tego słowa). Aby zacząć cieszyć się życiem TU i TERAZ.

Prowadząca: Aneta Boryczko – terapeutka, trenerka rozwoju osobistego i doradca rodzinny, członkini zespołu Ośrodka Terapeutyczno-Rozwojowego Kobiece Serca w Krakowie. Pracuje w nurcie psychoterapii Gestalt, wzbogaconej o elementy racjonalnej terapii zachowania, pracy z ciałem, psychodramy i NVC. Prowadzi terapie indywidualne, terapie par, warsztaty i grupy, udziela również konsultacji wychowawczych. Specjalizuje się w problematyce kryzysów rozwojowych i egzystencjalnych, traumy, pożegnania i żałoby, trudnych relacji, uzależnienia od „miłości”, psychosomatyki i seksualności. Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji. Posiada dyplomy: Specjalisty Counsellingu Gestalt, Mistrza Praktyk NLP oraz Praktyka Kinezjologii Edukacyjnej Brain Gym. Studiowała filologię polską oraz pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą. Dotychczas współpracowała m.in. z Fundacją Kobieta i Natura, Portalem Psychologicznym Plasterek oraz Dojrzewalnią Róż, firmą „Pozytywka” – Miejsce Twoje i Twojego Dziecka, krakowskim Stowarzyszeniem ALETHEIA; Stowarzyszeniem Doradców Europejskich PLinEU w zakresie prowadzenia seminariów szkoleniowych a także warsztatów dla dzieci i rodziców oraz Akademią Pełni Życia.

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Terminy: cykl będzie obejmował 4 comiesięczne niedzielne spotkania w godz.  10:00-18:00, termin pierwszego spotkania – 25 maja 2014
Koszt udziału w całym cyklu (4 zajęcia): 460 zł /os.
Koszt udziału w pojedynczym zajęciu z cyklu: 125 zł /os.
Liczba osób: 10
Miejsce:  Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel 695 464 970