Zapraszam na spędzenie magicznego czasu w relacji rodzic – dziecko. Czasu niepowtarzalnego, pełnego radości i twórczej pracy.

Będziemy się od siebie nawzajem uczuć, poznawać swoje możliwości i talenty. Popatrzymy na siebie z poziomu dziecka, a dziecko z poziomu dorosłego. Przejdziemy przez krainę uciech tanecznych, plastycznych. Nauczymy się wspólnie relaksować, bawić się swoja obecnością i i utwierdzać się w przekonaniu o Naszej wyjątkowości. Bo nic nie daje tyle radości ile wspólnych chwil przyjemności!!!

W zajęciach będziemy wykorzystywać m. in.: taniec, improwizacje, gry i zabawy edukacyjno-integracyjne, chustę Klanza, elementy metody W. Sherborne, elementy jogi.

Wymagania: luźny strój, na zajęcia zapraszamy mamy z dziećmi w wieku 1,5 roku-5 lat

Prowadzi: Agnieszka Zygmont – Pedagog, arteterapeutka. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii z siedzibą z Poznaniu. Ukończyła I stopień instruktorski tańców etnicznych, tańców w kręgu oraz liczne warsztaty z dziedziny choreoterapii, tańca, improwizacji tanecznej, improwizacji w kontakcie, pracy z ciałem. Uczestniczyła w Festiwalu Tańca odbywającego się w Carvalhais w Portugalii. Ma doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. W swojej pracy wykorzystuje i łączy elementy z dziedziny arteterapii.

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Termin:   15.04.2012 (niedziela)  w godz. 09:30-11:00
Cena: 30 zł /os. (cena obejmuje udział dziecka wraz z jednym rodzicem/opiekunem)
Liczba osób: 8
Miejsce:  Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel 695 464 970