Gra miejska w kobiecym stylu

Gry miejskie to nowa forma aktywnej rozrywki, wykorzystująca miasto jako miejsce akcji. To połączenie gier komputerowych z happeningami ulicznymi, a także tradycyjnymi zabawami podwórkowymi i harcerskimi.

W ramach XVII Festiwalu Rozrywkowo-Rozwojowego dla Kobiet PROGRESSteron 26 marca odbędzie się „Miejska Gra w Kobiecym Stylu”.

Każda z drużyn otrzyma scenariusz gry oraz karty z zasadami. Uczestniczki będą odwiedzały miejsca Wrocławia, które w różny sposób związane są z kobietami. W trakcie gry na uczestniczki czeka wiele niespodzianek, a czasami przeszkód. Panie będą musiały wykazać się sprytem, kreatywnością, zaradnością, orientacją w przestrzenia a także znajomością Wrocławia.

Do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu zapraszamy wszystkie kobiety – szczególnie studentki i seniorki, które chcą miło, ciekawie i w dobrej atmosferze spędzić czas, a jednocześnie poczuć smak rywalizacji. Gra jest świetną zabawą: w sposób aktywny pozwala na poznanie informacji o Wrocławiu, uczy, rozbudza kreatywność i umiejętności pracy w grupie, a jednocześnie na wymiar integracji międzypokoleniowej.

Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne.  Na wszystkie uczestniczki czekają drobne upominki, a na zwyciężczynie – nagroda niespodzianka.

Gorąco polecamy!

Termin: 26 marca 2009 r.
Miejsce: Pod fontanną na wrocławskim rynku