Zapraszamy Cię na bezpłatne warsztaty rozwoju osobistego!

To propozycja dla Ciebie, jeśli cenisz sobie dobre relacje i prawdziwy kontakt, chcesz zdobyć albo rozwinąć kompetencje interpersonalne i interesujesz się rozwojem osobistym, który może zaprocentować na długi czas. Biorąc udział w naszych warsztatach możesz zyskać nową wiedzę, umiejętności i perspektywę, które pozwolą Ci być w lepszym kontakcie ze sobą i z osobami, które są dla Ciebie ważne.

Na warsztatach będziemy ćwiczyć praktycznie w taki sposób, który jest możliwy do zastosowania na co dzień! 

Na zakończenie pracy – jeśli praktykowanie empatii uznasz, tak jak my, za bardzo wartościowe, będziesz mogła/mógł porozmawiać na temat rozwoju osobistego w programach organizowanych przez Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii.

Spotykamy się 28 września o godz. 16.30, pracę zaplanowaliśmy na 2,5 godziny, z krótkimi przerwami w miarę potrzeb. Miejsce spotkania, to Strefa Inspiracji, ul. Legnicka 65 (budynek SEKTOR 3), we Wrocławiu.

 

  • TEMAT: Żyć tu i teraz – o rozwijaniu świadomości w kontakcie ze sobą i z innymi

Zapraszam osoby zainteresowane poszerzaniem swojej świadomości na różnych poziomach, tzn. uczuć, doznań z ciała/w ruchu, myśli i wyobrażeń, zmysłów. Takie całościowe poznawanie siebie umożliwia na co dzień odnalezienie oparcia w sobie, poczucie i zaznaczenie własnych granic oraz odkrycie swoich aktualnych potrzeb. A to z kolei ułatwia budowanie autentycznych relacji z innymi.

Biorąc udział w warsztacie zapoznasz się w praktyczny sposób z trzema strefami świadomości w ujęciu Gestalt.

Żadne doświadczenie nie jest wymagane; każdy zaczyna tam, gdzie jest.

Dla kogo

Z zajęć skorzystają przedstawiciele różnych zawodów: nauczyciele, menadżerowie, psychologowie, osoby z działów HR, pracownicy urzędów oraz osoby pracujące w wolnych zawodach czy wychowujące dzieci i pracujące w domu. Wspólną cechą naszych słuchaczy jest to, że funkcjonując wśród ludzi mają chęć pracy nad sobą i w obszarze relacji interpersonalnych.

Prowadzący – Jacek Panster

Absolwent Uniwersytetu w Toronto (M.A., 2001), dyplomowany psychoterapeuta Instytutu Gestalt w Toronto (GIT, 2004) i absolwent 3-letniego programu Instytutu Integratywnej Pracy z Ciałem i Terapii Ruchem z Anglii (IBMT, 2014), obecnie w trakcie szkolenia dyplomowego. Posiada uprawnienia do pracy indywidualnej i grupowej i jest trenerem 2-go stopnia rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Od 2003 roku prowadzi psychoterapię indywidualną, zajęcia rozwoju osobistego, a w ostatnich latach również warsztaty szkoleniowe i superwizyjne dla terapeutów-praktyków. Przez 6 lat w zespole Centrum Counsellingu Gestalt, w 2013 roku Jacek rozpoczął własną działalność „Poza Granice” we współpracy z ośrodkami w kraju i za granicą. W praktyce indywidualnej i grupowej łączy podejście somatyczne i rozwojowe w ramach psychoterapii Gestalt. Wykorzystuje również elementy ścieżki szamańskiej, szczególnie w obszarze fundamentalnego kontaktu człowieka z Naturą.

 

Liczba osób: 20 osób
Czas trwania : 28 września, godz. 16:30-19:00
Koszt: Bezpłatne – obowiązują zapisy!

Szczegóły oferty oraz zapisy na warsztat na http://empatyczny-wroclaw.evenea.pl/

UWAGA: Jeśli nie będą mogli Państwo dokonać rezerwacji poprzez system rezerwacyjny, prosimy o kontakt na e-mail: biuro@strefainspiracji.pl