Zapraszamy Cię na bezpłatne warsztaty rozwoju osobistego!

To propozycja dla Ciebie, jeśli cenisz sobie dobre relacje i prawdziwy kontakt, chcesz zdobyć albo rozwinąć kompetencje interpersonalne i interesujesz się rozwojem osobistym, który może zaprocentować na długi czas. Biorąc udział w naszych warsztatach możesz zyskać nową wiedzę, umiejętności i perspektywę, które pozwolą Ci być w lepszym kontakcie ze sobą i z osobami, które są dla Ciebie ważne.

Na warsztatach będziemy ćwiczyć praktycznie w taki sposób, który jest możliwy do zastosowania na co dzień! 

Na zakończenie pracy – jeśli praktykowanie empatii uznasz, tak jak my, za bardzo wartościowe, będziesz mogła/mógł porozmawiać na temat rozwoju osobistego w programach organizowanych przez Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii.

Spotykamy się 27 września o godz. 16.00, pracę zaplanowaliśmy na 3 godziny, z krótkimi przerwami w miarę potrzeb. Miejsce spotkania, to Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4 (1 piętro), we Wrocławiu.

 

  • TEMAT: O zabójcach empatii i sile empatii – jak nawiązywać głęboki i wspierający kontakt z innymi.
    Co utrudnia osiągnięcie porozumienia i blokuje empatię.
    Dowiesz się jaka postawa i jakie słowa sprzyjają nawiązaniu głębokiego i wspierającego kontaktu z innymi, a jakie reakcje mogą utrudniać osiągnięcie porozumienia i blokować empatię. Podpowiemy Ci , w jaki sposób wykorzystać empatyczną komunikację na co dzień- dla lepszego życia!

Dla kogo

Z zajęć skorzystają przedstawiciele różnych zawodów: nauczyciele, menadżerowie, psychologowie, osoby z działów HR, pracownicy urzędów oraz osoby pracujące w wolnych zawodach czy wychowujące dzieci i pracujące w domu. Wspólną cechą naszych słuchaczy jest to, że funkcjonując wśród ludzi mają chęć pracy nad sobą i w obszarze relacji interpersonalnych.

Prowadzący – Joanna Młynarz

Staram się żyć w kontakcie ze sobą i dzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i umiejętnościami z obszaru komunikacji empatycznej w swojej pracy z zespołami w korporacjach, a także prowadząc grupy rozwoju osobistego, treningi, szkolenia w swojej Pracowni Rozwoju Osobistego PoSkrzydła. Wierzę w dialog i otwarte mówienie o intencjach. Podstawą mojej pracy z ludźmi jest szacunek dla drugiego człowieka, jego niepowtarzalności i wolności.
Pracuję na rzecz promowania empatii jako współautorka programu i prowadząca zajęcia w Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii.
Jestem absolwentką wydziału filozoficznego UJ – kierunek resocjalizacja, Szkoły Counsellingu Gestalt w Krakowie, kursu Leadership Development Intensive oraz kursu Coachingu opartego na potrzebach. Posiadam rekomendacje trenerską I i II stopnia wydaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Liczba osób: 15 osób
Czas trwania : 27 września, godz. 16:00-19:00
Koszt: Bezpłatne – obowiązują zapisy!

Szczegóły oferty oraz zapisy na warsztat na http://empatyczny-wroclaw.evenea.pl/

UWAGA: Jeśli nie będą mogli Państwo dokonać rezerwacji poprzez system rezerwacyjny, prosimy o kontakt na e-mail: biuro@strefainspiracji.pl