02_Kwiaty_i_pola_S_AL - Kopia

O granicach w relacjach i nie tylko na wrześniowym „Kobietniku”

Po dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy wracamy do naszych tradycyjnych środowych spotkań „Kobietnika” (w październiku mija ich druga rocznica!).

Wakacje to czas podróży, wycieczek, spotkań. Czas częstszych niż zwykle zmian miejsca i doświadczania nowych rzeczy. Czas przekraczania granic państw i miast, ale nie tylko, bo tych granic w nas samych i naszym życiu jest znacznie więcej.

  • Jakie są nasze granice?
  • Jak możemy chronić swoich granic w relacjach?
  • Jak z uważnością i szacunkiem respektować granice innych?

Granice naszego „ja” i w naszych głowach, ale też granice wytrzymałości, możliwości, tolerancji, strachu. Zbliżymy się do nich i przyjrzymy zwłaszcza granicom w relacjach, na naszym najbliższym spotkaniu, które odbędzie się 23 września (środa) w godz. 18.00-20.30.

Miejsce: Strefa Inspiracji, przy ul. Paulińskiej 4/8.
Koszt udziału to 40 zł.

Zapisy poprzez formularz.

Spotkania „Kobietnika” są otwarte – w każdej chwili możesz do nas dołączyć.

Prowadząca: Anna Kosińska – life coach akredytowany w International Coach Federation, trener, psycholog. Współautorka książki „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę. Towarzyszy kobietom, które chcą wzmocnić swoją wewnętrzną siłę, odnaleźć w życiu własną drogę oraz tworzyć harmonijne relacje. Prowadzi warsztaty i treningi rozwoju osobistego, a także spotkania dla kobiet. Od lat zaangażowana w działalność ICF Wrocław, również jako v-ce dyrektor oddziału, koordynator spotkań Coaching Cafe i „Klubu Spełniona Rodzina”. Prywatnie szczęśliwa żona Jakuba i mama Marysi. Więcej informacji na stronach www.annakosinska.pl i www.blog.annakosinska.pl

A czym jest „Kobietnik”? To comiesięczne spotkania kobiet, podczas których rozmawiamy o tym, co dla nas ważne, doświadczamy, odkrywamy. To miejsce, w którym można poznać inne kobiety, usłyszeć o ich doświadczeniach i podzielić się własnymi. Więcej o poprzednich “Kobietnikach” na moim Blogu.

Termin: 23 września (środa), w godz. 18.00-20.30
Cena: 40 zł/os.
Liczba osób: do 12
Miejsce:  Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro),
Kontakt: kobietnik@kosinska.net, tel. 783358915