lucy_konferencja

Empatyczna komunikacja, czyli jak być w prawdziwym kontakcie. 
Warsztat dla tych, którzy chcą budować dobre relacje.

W trakcie spotkanie poznasz sposób empatycznej komunikacji, oparty na metodzie NVC (non-violent communication). Przećwiczysz 4 kroki dawania empatii i dowiesz się, dlaczego warto ją dawać nie tylko bliskim ale też sobie. Podpowiemy, w jaki sposób wykorzystać empatyczną komunikację na co dzień – dla lepszego życia!

Spotykamy się 17 sierpnia o godz. 16.00, pracę zaplanowaliśmy na 2,5 godziny, z krótkimi przerwami w miarę potrzeb. Miejsce spotkania, to Strefa Inspiracji, ul. Legnicka 65 (budynek SEKTOR 3), we Wrocławiu.

W czasie warsztatu będzie część teoretyczna oraz dużo praktyki i kontaktu – ze sobą oraz w grupie.
Opowiemy też o możliwościach jakie dają programy rozwojowe Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii.

Warsztat poprowadzi Lucyna Wieczorek
Trenerka z ponad 20 letnim stażem. Absolwentka Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, posiada rekomendacje trenerską I i II stopnia wydaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Od 2003 roku dyrektorka ds. programowych Dojrzewalni Róż, do 2009 dyrektorka merytoryczna Rozwojowego Festiwalu PROGRESSteron. Od 2006 roku trenerka i dyrektorka Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii.
Tworzy długoterminowe programy rozwoju osobistego i prowadzi szkolenia z umiejętności interpersonalnych i trenerskich. Zawodowo i osobiście zainteresowana integralnym podejściem do procesu rozwoju. Autorka książki o empatii „Nie mów przepraszam, nie mów kocham”, wydanej przez wydawnictwo Czarna Owca w 2013 roku.

Liczba osób: 20 osób
Czas trwania : 17 sierpnia, godz. 16:00-18:30
Koszt: Bezpłatne – obowiązują zapisy!

Szczegóły oferty oraz zapisy na warsztat na http://empatyczny-wroclaw.evenea.pl/

UWAGA: Jeśli nie będą mogli Państwo dokonać rezerwacji poprzez system rezerwacyjny, prosimy o kontakt na e-mail: biuro@strefainspiracji.pl