promocja

  • Interesujesz się rozwojem osobistym – cenisz dobre relacje z ludźmi i masz w sobie ciekawość metod i narzędzi rozwoju w tym zakresie?
  • A może… myślisz o pracy trenera i potrzebujesz wsparcia w ułożeniu planu działań, aby to osiągnąć?

Jeśli przynajmniej jedna z odpowiedzi brzmi: tak!
To właśnie dajemy Ci możliwość zrobienia kroku do realizacji tych celów!

We Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i w Poznaniu możesz skorzystać z indywidualnych i bezpłatnych konsultacji proponowanych przez Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, na których dowiesz jak osiągnąć swoje cele.
Szczegóły spotkań oraz rejestracja na spotkania dostępne są tutaj.

A jeśli szukasz sprawdzonego i skutecznego programu rozwojowego – skorzystaj z wakacyjnej promocji Studium Rozwoju Osobistego!

Tylko do 25 sierpnia dostajesz do wyboru dwa rozwiązania:

  • jeśli ważna jest dla Ciebie dogodna firma płatności – wybierz raty 0%, czyli płatność za Studium rozłożoną na tyle rat, ile miesięcy będą trwały zajęcia
  • jeśli chcesz poznać techniki rozwoju osobistego i redukcji stresu oparte na uważności, możesz wybrać udział w 3 dniowym warsztacie Mindfulness – gratis!

Studium Rozwoju Osobistego osiąga w ankietach ponad 95% satysfakcji i jest programem, który rozwija umiejętności interpersonalne, pomaga nauczyć się empatii oraz lepszego kontaktu ze sobą i z innymi ludźmi.
W tej chwili trwa rekrutacja do grup, które zaczną zajęcia jesienią 2015.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń pod nr tel. 695 307 309, albo napisz maila na adres: lucyna@dojrzewalnia.pl.