Czym się wyróżniają te warsztaty?

Tym, że nie jestem seksuologiem, tylko psychologiem, który jest kobietą i ma kilka poważnych związków za sobą. Seks jest ważny w moim życiu i chciałabym, aby inne kobiety również przyjrzały się swojej seksualności i kochaniu się bliżej, ponieważ jest to coś, co może sprawiać dużo radości, a często zdarza się, że w tym obszarze mamy wiele trudności.

O czym są te warsztaty?

To warsztaty o seksie, kobietach i osobach z którymi chodzą do łóżka. To co tym razem chciałabym wspólnie z uczestnikami praktykować to bycie sobą, akceptacja swojej seksualności, cieszenie się z niej i nią, po to, aby być spójną ze sobą i być odpowiedzialną, podejmowac świadome decyzje również w kwesti seksu.

Poruszane zagadnienia:

  • o seksie i miłości nie tylko do drugiego człowieka
  • to czym się zajmiemy to między innymi kwestią oczekiwań, które w tym kontekście mamy same w stosunku do siebie i innych, oraz oczekiwania tych, którzy właśnie z nami „chodzą do łóżka”
  • dotkniemy tematu seksu w relacji i zmian jakie zachodzą z wiekiem w życiu seksualnym kobiety
  • spróbujemy odnaleźć w sobie kobiecą seksualność, rozbudzić ją i w końcu znależć czas na seks.

Na czym się skupimy?

Nie ważne czy masz faceta, czy go nie masz, zawsze masz jakiś stosunek do seksu. Skupimy się na tym jakie mamy potrzeby: „Jak często, z kim?”. Zwrócimy Twoją uwagę na szacunek do siebie samej, akceptowanie swojego ciała i decyzji z kim idę do łóżka. Na koniec zajmiemy się tym jakie błędy popełniają kobiety podczas seksu.

Dla kogo są przeznaczone te warsztaty?

Przede wszystkim dla kobiet, które chcą coś zmienić w swoim życiu seksualnym, odkryć go, obudzić, dobrze się bawić, doświadczać i eksperymentować z tym co nowe.

Prowadząca: Kinga Łakomska – z zawodu psycholog społeczny, trener NLP i coach. Studiowała także we Francji na Universite Rennes 2 Haute Bretagne. Jej doświadczenia wspiera wiele innych szkoleń między innymi z zakresu NVC, Analizy Transakcyjnej, ustawień według Virginii Satir, Success Faktor Modeling, Zręczność językowa, Coaching Generatywny, Trans Generatywny, Bajki i metafory, Podróż bohatera i 5 rytmów. Szkolenia prowadzi od 2003 roku. Po studiach współpracowała między innymi z Ośrodkiem Buddyjskim w Kucharach, Akademią Rozwoju Osobistego w Olsztynie czy też z Nowymi Horyzontami z Lublina. Na stałe współpracuje ze znaną i najstarszą firmą zajmujującą się NLP w Polsce NLP Neuroedukacją oraz Strefą Inspiracji – Fundacja Twórczego Rozwoju. Obecnie prowadzi firmę szkoleniową Unique Group (www.nlpcoachinginstytut.pl). Zajmuje się treningami umiejętności, pisaniem projektów i działaniami związanymi z promocją rozwoju, szkoleniami dla biznesu i Caochingiem. Pisze artykuły o tematyce psychologicznej publikowane w jednym z ogólnopolskich magazynów lifestylowych oraz na blogu, który prowadzi. Jej hobby to fotografia. Jest przekonana, że wsparcie jest jednym z nieodłącznych elementów rozwoju. Wierzy, że należy dawać wsparcie i umieć je przyjmować. Jak sama mówi ma wielu nauczycieli, niektórzy z nich są u schyłku życia, inni dopiero je rozpoczęli. Jest im wdzięczna, że może się od nich uczyć i przy nich wzrastać. Wierzy, że wszystko jest możliwe, a efektów tego doświadcza każdego dnia, zarówno prowadząc firmę jak i w życiu osobistym. KONTAKT: kingalakomska@yahoo.com

Harmonogram:
Czas trwania: 3 dniowy warsztat (16,17,18.08.2013)
Środa: 18:00 – zakwaterowanie i integracja uczestniczek (wstęp do szkolenia)/ wspólna kolacja
Czwartek: zajęcia 9:00 – 17:00 z przerwą na obiad
Piątek: zajęcia 9:00 – 16:00 z przerwą na obiad

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Termin: 13,14,15.08.2013
Cena zajęć: 1500 zł /os. (Cena zawiera koszt zakwaterowania, wyżywienia i szkolenia)
Liczba osób: 10
Miejsce: Ośrodek w Przyworach, tel 695 464 970