Czym się wyróżniają te warsztaty?

Tym, że pozwalają Ci odkryć wprost to co robisz takiego, że nie jesteś, nie czujesz się wolna. Dowiesz się dlaczego tak naprawdę to robisz i czemu to służy. Być może czasami to z czym się zderzamy z jakąś rzeczywistością, której nie chcemy słuchać, jest brutalne, ale nie zawsze można znaleźć rozwiązanie na zewnątrz. W tym wypadku szczególnie trzeba szukać go w środku. Ten warsztat to praca na głębokim poziomie, która nie jest łatwa. Ten warsztat to pierwszy Twój krok do wolności takiej jakiej pragniesz.

To czym konkretnie się zajmiemy to:

  • czym jest wolność w ogóle i jak ją rozumiesz
  • co/ kto stoi na twojej drodze do wolności
  • jakie masz możliwości i dokąd zmierzasz
  • jak być wolną i poczuć wolność w sobie
  • co dalej?

Na czym się skupiamy?
Podczas tych warsztatów skupiamy się głównie na praktyce i właśnie wolność i jej poczucie będziemy wspólnie kreować. Zwrócimy tez uwagę na to, co może się stać, kiedy tę wolność zdobędziesz.

Dla kogo jest przeznaczony jest ten warsztat?

To spotkanie chciałabym zadedykować głównie kobietom, które spodziewały się czegoś innego po sobie, jednak gdzieś w ciągu swojego życia się pogubiły. Marzą, ale uważają swoje marzenia, za nierealne. Zdarza się, że są to kobiety, które w życiu dobrze sobie radzą, przynajmniej z pozoru, a gdzieś w środku głęboko czują, że nie wykorzystują w pełni swojego życia.  Kiedy myślę o wolności, zawsze przychodzi mi do głowy pewne powiedzenie, które mówi, że jeszcze nikt nigdy na łożu śmierci nie żałował, że nie spędził więcej czasu w biurze. Czego Ty będziesz żałować pod koniec swojego długiego życia?

Prowadząca: Kinga Łakomska – z zawodu psycholog społeczny, trener NLP i coach. Studiowała także we Francji na Universite Rennes 2 Haute Bretagne. Jej doświadczenia wspiera wiele innych szkoleń między innymi z zakresu NVC, Analizy Transakcyjnej, ustawień według Virginii Satir, Success Faktor Modeling, Zręczność językowa, Coaching Generatywny, Trans Generatywny, Bajki i metafory, Podróż bohatera i 5 rytmów. Szkolenia prowadzi od 2003 roku. Po studiach współpracowała między innymi z Ośrodkiem Buddyjskim w Kucharach, Akademią Rozwoju Osobistego w Olsztynie czy też z Nowymi Horyzontami z Lublina. Na stałe współpracuje ze znaną i najstarszą firmą zajmujującą się NLP w Polsce NLP Neuroedukacją oraz Strefą Inspiracji – Fundacja Twórczego Rozwoju. Obecnie prowadzi firmę szkoleniową Unique Group (www.nlpcoachinginstytut.pl). Zajmuje się treningami umiejętności, pisaniem projektów i działaniami związanymi z promocją rozwoju, szkoleniami dla biznesu i Caochingiem. Pisze artykuły o tematyce psychologicznej publikowane w jednym z ogólnopolskich magazynów lifestylowych oraz na blogu, który prowadzi. Jej hobby to fotografia. Jest przekonana, że wsparcie jest jednym z nieodłącznych elementów rozwoju. Wierzy, że należy dawać wsparcie i umieć je przyjmować. Jak sama mówi ma wielu nauczycieli, niektórzy z nich są u schyłku życia, inni dopiero je rozpoczęli. Jest im wdzięczna, że może się od nich uczyć i przy nich wzrastać. Wierzy, że wszystko jest możliwe, a efektów tego doświadcza każdego dnia, zarówno prowadząc firmę jak i w życiu osobistym. KONTAKT: kingalakomska@yahoo.com

Harmonogram:
Czas trwania: 3 dniowy warsztat (16,17,18.08.2013)
Piątek: 18:00 – zakwaterowanie i integracja uczestniczek (wstęp do szkolenia)/ wspólna kolacja
Sobota: zajęcia 9:00 – 17:00 z przerwą na obiad
Niedziela: zajęcia 9:00 – 16:00 z przerwą na obiad

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Termin: 16,17,18.08.2013
Cena zajęć: 1500 zł /os. (Cena zawiera koszt zakwaterowania, wyżywienia i szkolenia)
Liczba osób: 10
Miejsce: Ośrodek w Przyworach, tel 695 464 970