slonecznik

 

 

 

„Wszystko, co ludzkość dotychczas uczyniła i wymyśliła, wzięło się z dążenia człowieka do zaspokojenia swych najgłębszych potrzeb i uśmierzenia bólu.” / Albert Einstein /

  • Po co się tak męczę, co się ze mną dzieje, dlaczego tak boli?
  • Skąd ten wachlarz emocji, ta ciągła huśtawka nastrojów?

Chyba każdy zadał sobie takie pytania w trakcie swojego życia. Niektórzy wiedzą, że jest to odpowiedź na sytuację życiową, inne osoby czują ciągły dyskomfort, który pojawia się „jakby znikąd”. Jedno jest pewne zamiast ucisku w brzuchu, ścisku w sercu, odrętwienia, każdy z nas chce czuć się radośnie, lekko i swobodnie: sam ze sobą i w kontaktach z innymi. W trakcie warsztatu dowiesz się:

  • co jest źródłem Twoich uczuć, jak je odczytywać, jakie są rodzaje uczuć,
  • co jest źródłem konfliktów,
  • jak być ze sobą w kontakcie w „burzy emocji”,
  •  jak zachować ciekawość w relacjach i dlaczego jest to ważne,
  •  jak odmawiać i przyjmować odmowy.

Zajęcia oparte będą na Nonviolent Communication (Porozumieniu bez Przemocy), metodzie komunikacji, której dobroczynny wpływ stale rośnie w życiu Trenerki prowadzącej warsztat. Wg Niej jest to najbardziej logiczna i spójna metoda dotarcia do świata własnych doznań, stania blisko siebie, posiadając zarazem otwarte serce w kontakcie z innymi;  jest to również jeden z najważniejszych, najpiękniejszych darów, jaki otrzymała od innych i chce się nim dzielić, podawać dalej.

Prowadząca: Barbara Plewczyńska – trenerka, kobieta, „która z niejednego pieca chleb jadła” – od 2011r. certyfikowany coach International Coaching Community. Trener rozwoju osobistego z zakresu coachingu i komunikacji opartej na empatii. Ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w ujęciu integralnym przy Szkole Trenerów Komunikacji opartej na Empatii realizowanej przy Dojrzewalni Róż. Absolwentka wielu szkoleń z zakresu umiejętności liderskich i rozwoju osobistego. Jako absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu wcześniej pracowała w branży finansowej na stanowiskach doradcy, a później menedżera; zdobytą tam wiedzę z zakresu przywództwa również wykorzystuje jako trener. Obecnie zafascynowana filozofią Porozumienia bez Przemocy (NVC) rozpoczęła roczne Studium Mediacji prowadzonych metodą NVC. Motto: „droga do innych wiedzie przez świadomość samej siebie”.

Rezerwacja: Proszę o potwierdzenie obecności na warsztacie na adres mailowy: barbara.plewczynska@gmail.com, wraz z podaniem nr telefonu lub zgłoszenie telefonicznie pod nr tel.: 501 66 00 66.

Termin zajęć – poniedziałek, 24 czerwca 2013 w godz. 17:30 – 20:30
Wielkość grupy: 12 osób.
Cena zajęć: 40 zł/ os. – płatne na miejscu
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970