Rozstanie, zerwanie, rozwód
– tym, co łączy te zjawiska, jest ból utraty ukochanej osoby powodujący chaos emocjonalny lub emocjonalną pustkę, czy też jedno i drugie na zmianę. W pewnym momencie rozstanie staje się centralną częścią naszego życia, wpływa na wszystkie sfery funkcjonowania.

Kobieta może odczuwać całą gamę emocji i uczuć: od rozpaczy, poprzez smutek, gniew, nienawiść 
i chęć zemsty, poczucie winy, lęk – aż do bezradności i beznadziei, nastrojów depresyjnych i utraty sensu życia. Mogą im towarzyszyć również objawy somatyczne: bóle głowy, brzucha czy kręgosłupa, kołatania serca czy problemy z oddychaniem. Kompozycja i kolejność tych odczuć jest niepowtarzalna, wszystkie można jednak tak samo „oswoić”, „wychować”, „wyleczyć”.

Wydarzenie to może stać się milowym krokiem w Twoim rozwoju, umożliwiającym odkrycie dotychczas nieuświadomionych potencjałów, podniesienie jakości życia i satysfakcji ze swoich wyborów. Jest to możliwe dzięki przeżyciu rozstania w pełni, odkryciu istoty i sensu tego doświadczenia. A wreszcie – zamknięciu za sobą tego etapu życia i rozpoczęciu nowego, często znacznie bardziej satysfakcjonującego. Etapu, w którym możesz zrealizować to, o czym kiedyś marzyłaś…

Na warsztacie zastosowane zostaną gestaltowskie techniki służące zwiększeniu świadomości, dotyk 
i automasaż, praca z oddechem i czakrami, wizualizacje, techniki relaksacyjne i techniki z zakresu arteterapii oraz rytuały.
Zapraszam na spotkanie te z Was, które już się rozstały i te, które czują, że ten moment nadchodzi, aby we wspierającym towarzystwie innych kobiet zacząć tworzyć swoje Nowe Wspaniałe Życie.

Prowadząca: Aneta Boryczko – terapeutka, trenerka rozwoju osobistego i doradca rodzinny, członkini zespołu Ośrodka Terapeutyczno-Rozwojowego Kobiece Serca w Krakowie. Pracuje w nurcie psychoterapii Gestalt, wzbogaconej o elementy racjonalnej terapii zachowania, pracy z ciałem, psychodramy i NVC. Prowadzi terapie indywidualne, terapie par, warsztaty i grupy, udziela również konsultacji wychowawczych. Specjalizuje się w problematyce kryzysów rozwojowych i egzystencjalnych, traumy, pożegnania i żałoby, trudnych relacji, uzależnienia od „miłości”, psychosomatyki i seksualności. Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji. Posiada dyplomy: Specjalisty Counsellingu Gestalt, Mistrza Praktyk NLP oraz Praktyka Kinezjologii Edukacyjnej Brain Gym. Studiowała filologię polską oraz pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą. Dotychczas współpracowała m.in. z Fundacją Kobieta i Natura, Portalem Psychologicznym Plasterek oraz Dojrzewalnią Róż, firmą „Pozytywka” – Miejsce Twoje i Twojego Dziecka, krakowskim Stowarzyszeniem ALETHEIA; Stowarzyszeniem Doradców Europejskich PLinEU w zakresie prowadzenia seminariów szkoleniowych a także warsztatów dla dzieci i rodziców oraz Akademią Pełni Życia.

 

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Termin: niedziela – 16 grudnia 2012 r. godz. 13:00-16:00
Cena pojedynczych zajęć: 55 zł /os.
Liczba osób: 10
Miejsce:  Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970