Decydując się na związek, często – mniej lub bardziej nieświadomie – wybieramy partnera, który posiada cechy, jakich nam samym brakuje. A może raczej same sądzimy, że tak jest. Tymczasem są to wartości, których po prostu jeszcze w sobie nie odkryłyśmy, bo skoro potrafimy je dostrzec w innym człowieku, na pewno je mamy. W toksycznym związku nie dostrzeganie tych cech u siebie i umiejscawianie ich w partnerze sprawia, że stajemy się 
od niego uzależnione: „bo on jest taki inteligentny”, „bo on jest taki silny”, „bo on jest taki przedsiębiorczy”, „bo on jest taki przystojny” – możliwości jest wiele.
Na warsztacie będziemy koncentrować się na następujących tematach:

  • Kobiecość i męskość.
  • To, czego pragnę od mężczyzny (moje potrzeby i emocje).
  • To, co mogę dać mężczyźnie (moje potencjały).
  • Prawdziwy związek, czyli po prostu miłość.

Droga do szczęśliwego związku prowadzi przez samopoznanie.
Pierwszym krokiem: jest uświadomienie sobie ograniczeń wynikających ze społecznych 
i rodzinnych stereotypów oraz odkrycie swoich potrzeb i określenie sposobów na ich zaspokojenie.
Drugim krokiem: określenie swoich „mocnych stron” i potencjałów.
Trzecim krokiem: spotkanie dwóch osób, które są OK – mają sobie coś do zaoferowania, są niezależnymi jednostkami, a zarazem potrafią stworzyć wspólną jakość.

Zapraszam Cię więc do rozpoczęcia tej podróży.

Prowadząca: Aneta Boryczko – terapeutka, trenerka rozwoju osobistego i doradca rodzinny, członkini zespołu Ośrodka Terapeutyczno-Rozwojowego Kobiece Serca w Krakowie. Pracuje w nurcie psychoterapii Gestalt, wzbogaconej o elementy racjonalnej terapii zachowania, pracy z ciałem, psychodramy i NVC. Prowadzi terapie indywidualne, terapie par, warsztaty i grupy, udziela również konsultacji wychowawczych. Specjalizuje się w problematyce kryzysów rozwojowych i egzystencjalnych, traumy, pożegnania i żałoby, trudnych relacji, uzależnienia od „miłości”, psychosomatyki i seksualności. Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji. Posiada dyplomy: Specjalisty Counsellingu Gestalt, Mistrza Praktyk NLP oraz Praktyka Kinezjologii Edukacyjnej Brain Gym. Studiowała filologię polską oraz pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą. Dotychczas współpracowała m.in. z Fundacją Kobieta i Natura, Portalem Psychologicznym Plasterek oraz Dojrzewalnią Róż, firmą „Pozytywka” – Miejsce Twoje i Twojego Dziecka, krakowskim Stowarzyszeniem ALETHEIA; Stowarzyszeniem Doradców Europejskich PLinEU w zakresie prowadzenia seminariów szkoleniowych a także warsztatów dla dzieci i rodziców oraz Akademią Pełni Życia.

 

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Terminy: niedziela 13 stycznia 2013 r. godz. 10:00-19:00 (z godzinną przerwą na obiad)
Cena pojedynczych zajęć: 
135 zł /os.
Czas trwania zajęć: 
8 godz.
Liczba osób: 
10
Miejsce:  
Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970