Fundacja Strefa Inspiracji i Makrosfera zapraszają wszystkich, którzy poznali Porozumienie bez Przemocy i chcą ćwiczyć empatię dla siebie i dla innych na empatyczne wtorki.

Zajęcia będą odbywać się w formie empatycznego słuchania w parach. W trakcie spotkań uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć empatii i wsparcia od innych, będą mogli ćwiczyć uważność i kontakt ze swoimi uczuciami i potrzebami.

Zajęcia będą odbywać się w każdy drugi wtorek miesiąca w godzinach od 18.30 – 20.30. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie swojego udziału.

 

Prowadząca: Marzena Iwańczuk – trenerka rozwoju osobistego opartego na Nonviolent Communiation – absolwentka Szkoły Trenerów Dojrzewalni; Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Miki Kashtan, Liv Larsson, Anna Mills, Eva Rambala to trenerzy, u których zdobywała swoją wiedzę na temat nonviolent communication.
Specjalizuje się w treningach z komunikacji interpersonalnej, warsztatach rozwoju osobistego i umiejętności psychospołecznych. Prowadziła m.in. warsztaty dla kobiet dotyczące komunikacji bez przemocy w ramach festiwalu kobiet Progressteron. Współpracuje z firmą szkoleniową OPTA.

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Termin najbliższego spotkania:   godz. 18:30-20:30, w każdy drugi wtorek miesiąca
Wielkość grupy: min 8 osób
Cena za 1 spotkanie: 20 zł/os.
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970