Makrosfera i Fundacja Strefa Inspiracji zapraszają na trzygodzinny warsztat wprowadzający do NVC – Porozumienie bez Przemocy Marshalla Rosenberga.

Jest to metoda komunikacji znana i praktykowana na całym świecie od ponad 30 lat. Głównym jej przesłaniem jest skupienie się na rzeczywistych potrzebach i uczuciach rozmówców w danym momencie, przy jednoczesnym odrzuceniu wszelkich prób interpretacji, krytyki i ocen.

Warsztat kierujemy do tych wszystkich, dla których budowanie kontaktu i wzajemnego zrozumienia w codziennym życiu jest ważną wartością oraz do tych, którzych słyszeli o Porozumieniu bez Przemocy i chcą sprawdzić czy to metoda dla nich. Podczas spotkania uczestnicy poznają 4 kroki NVC – (obserwacje, uczucia, potrzeby i sposoby wyrażania próśb), dowiedzą się jak poprzez rozmowę mogą zbliżyć się w
codziennych relacjach z bliskimi.

Po tym szkoleniu Uczestnicy warsztatu mogą wziąć udział w grupie praktyki empatii “Wtorkowe spotkania z Żyrafą”.

Prowadząca: Marzena Iwańczuk – trenerka rozwoju osobistego opartego na Nonviolent Communiation – absolwentka Szkoły Trenerów Dojrzewalni; Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Miki Kashtan, Liv Larsson, Anna Mills, Eva Rambala to trenerzy, u których zdobywała swoją wiedzę na temat nonviolent communication.
Specjalizuje się w treningach z komunikacji interpersonalnej, warsztatach rozwoju osobistego i umiejętności psychospołecznych. Prowadziła m.in. warsztaty dla kobiet dotyczące komunikacji bez przemocy w ramach festiwalu kobiet Progressteron. Współpracuje z firmą szkoleniową OPTA.

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

 

Termin zajęć:  do ustalenia – trwa nabór
Wielkość grupy: 10-15 osób
Cena zajęć: 45 zł/os.
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970