Serdecznie zapraszam na warsztat „Sztuka zdobienia decoupage – ozdobne lustro”.

Decoupage to jedna z łatwiejszych technik zdobniczych i wspaniałe hobby dla każdego. Jej podstawą jest wycinanie papierowych motywów, układanie kompozycji i nanoszenie na dekorowany przedmiot, który w efekcie końcowym wygląda jak ręcznie malowany. Decoupaqe może być stosowane na każdej powierzchni: ceramicznej, drewnianej, metalowej, a także tkaninie.

Serdecznie zapraszam na warsztat, podczas którego, wykorzystując podstawy technik decoupage i shabby-chic, ozdobimy lustro.

UWAGA: Proszę o zabranie nożyczek i ochronnych fartuszków.

Prowadząca: Betina Strutyńska – Na co dzień zajmuję się dekorowaniem kwiatami oraz tworzeniem kompozycji z roślin ciętych i doniczkowych. Poza tym wykonuję dekoracje świąteczne i okazjonalne do domów i biur, w których wykorzystuję różne techniki zdobnicze (m.in. decoupage). Ukończyłam kurs florystyczny i miałam przyjemność prowadzenia warsztatów florystycznych w pracowni „Spiżarnia Artystyczna” w Kryształowicach. Byłam współorganizatorką Pracowni Działań Twórczych „Mój Pokój”, w której prowadzone były warsztaty decoupage. W swoich pracach staram się wykorzystywać tylko naturalne materiały.

Zapisy: z uwagi na konieczność wcześniejszego zakupu materiału dekoracyjnego i florystycznego na Wasze zgłoszenia mailowe i wpłaty czekamy do 21 stycznia 2012 r.

Termin:  24 stycznia 2012 roku,  godz. 17:30-20:30
Cena zajęć:  70 zł/os. (cena obejmuje również wszystkie materiały)
Liczba uczestników:  10 osób
Miejsce:  Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel 695 464 970

Tagged with: