Będąc kobietą świat stawia przed nami określone wymagania, ma oczekiwania, które są często stereotypowe i wręcz niemożliwe do spełnienia. To czego nauczysz się na tym szkoleniu to jak być kobiecą i seksowną będąc jednocześnie spójną i szanowaną. To czego uczymy to przede wszystkim pewności siebie, odkrycia swojej pasji, sposobów dbania o siebie, zadbania o swój wizerunek, nawiązywania kontaktu, flirtowania, uwodzenia jako procesu.

Uczymy jak być wyzwaniem dla mężczyzny, tak aby za nim podążał. Budowania relacji, utrzymywania zainteresowania sobą i wielu innych rzeczy, nawet chodzenia. Nauczysz się być osobą wiedzącą czego chce i pewną siebie kobietą. Sztuka uwodzenia jest czymś więcej niż poderwaniem mężczyzny, jest czymś więcej niż flirt i nie do końca mieści się również w ramach tych dwóch pojęć. Wiele z nas nie wie, jak to robić, jak zjednywać sobie ludzi, w jaki sposób być osobą atrakcyjną dla innych. Jednocześnie nie zwracając uwagi innych głównie poprzez swój wygląd. Uwodzenie to proces, którego można się nauczyć, a może przede wszystkim odkryć w sobie, jak zachwycać swoją osobą.

Podczas warsztatu uczestniczki wzbogacą swoją wiedzę o niezbędne informacje oraz przećwiczą je w praktyce. Odkryją uwodzicielkę w sobie. Dowiedzą się jak postępować z mężczyzną, żeby chciał z nią przebywać i kochać ją, nie tylko przez kilka tygodni, ale nawet przez całe życie.

Prowadząca: Kinga Łakomska – Psycholog, licencjonowany Trener NLP oraz coach. Z NLP Związana jest od 8 lat. Umiejętności swoje rozwijała pod kierunkiem i przy współpracy między innymi z Robertem Diltsem(USA), Stephanem Gilliganem(USA), Hermannem Müller-Walbrodt (Niemcy), Johnem Amaralem (USA), Izą i Markiem Rudzińskimi (NLP Neuroedukacja Sp.z o.o.), Małgorzatą Fryszkiewicz (Europejski Instytut Psychologii Biznesu), Ewą Mażul (Człowiek- Sztuka- Środowisko). Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ze specjalnością psychologia społeczna. Studiowała także we Francji na Universite Rennes 2 Haute Bretagne. Jej doświadczenia wspiera wiele innych szkoleń między innymi z zakresu NVC – komunikacja bez przemocy, Analizy Transakcyjnej, ustawień według Virginii Satir, Success Faktor Modeling Roberta Dilts’a czy Coachingu Generatywnego. Szkolenia prowadzi od 2003 roku. Swoje doświadczenie zdobywała współpracując między innymi z NLP Neuroedukacją i Nowymi Horyzontami z Lublina, Instytutem Nowych Możliwości, Akademią Rozwoju Osobistego, firmami IMPEL Security Polska, PZU SA, PZU PTE, Leroy Merlin, Nokia Siemens Networks i in. Zarządzając projektami, jako coach i trener zdobyła duże doświadczenia w zakresie prowadzenia szkoleń umiejętności miękkich, sprzedaży, negocjacji, komunikacji i innych. Od czterech lat prowadzi firmę UNIQUE GROUP do której należy firma szkoleniowa Effeinstytut oraz Szkołę NLP Wrocław UNIQUE GROUP, gdzie zajmuję się treningami rozwojowymi, działaniami związanymi z promocją rozwoju, działania i zdrowia, szkoleniami outdorowymi i integracyjnymi, szkoleniami dla biznesu i Caochingiem.

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Termin: 29.01.2012 roku w godz. 11:00-19:30 (z pół godzinną przerwą)
Cena zajęć: 130 zł/os.
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970

 

 

Tagged with: