Podczas zajęć poznasz w praktyce ćwiczenia zawarte w książce autorki warsztatu, pt. „Techniki relaksu. Jak osiągnąć harmonię ciała i umysłu”. Nauczysz się technik, które łagodzą stres i pozwalają szybciej powrócić do równowagi. Poznasz sztukę relaksacji ciała i umysłu, która wprowadza mózg w stan alfa, czyli głębokiego relaksu. Odkryjesz szereg ćwiczeń oddechowych: odprężających, oczyszczających z toksyn i zwiększających poziom energii witalnej. Doświadczysz mocy wizualizacji oraz nauczysz się prostych technik regeneracji w pracy.

Wymagania: Prosimy o przyniesienie karimaty, koca do przykrycia się, ciepłych skarpet oraz obuwia na zmianę i ubranie luźnego, wygodnego stroju.

Prowadzi: Dagmara Gmitrzak – Trenerka rozwoju osobistego o podejściu holistycznym, socjolog, terapeutka reiki, dziennikarka. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim, w tym trzyletnią ścieżkę specjalizacyjną: Pomoc społeczno-terapeutyczna. Ukończyła również Dwuletnie Podyplomowe Studium Dziennikarstwa na UW. Teksty o tematyce zdrowia i psychologii pisała między innymi dla miesięczników: Focus, Feniks, Zdrowie, Sens. Obecnie (2011) kończy trzyletnie szkolenie z muzykoterapii i psychodramy, uprawniające do wykonywania zawodu muzykoterapeuty. Związana z nurtem psychologii transpersonalnej. Członkini rady Polskiego Forum Psychologii Transpersonalnej.
Ukończyła kurs medytacji mindfullness: „Mindfullness in a buddhist tradition”, prowadzony przez australijskiego psychoterapeutę i mnicha buddyjskiego Ivana Miltona oraz liczne warsztaty pracy z ciałem i umysłem w Polsce, Chorwacji i Hiszpanii. W Indiach pogłębiała praktykę medytacji w ośrodku Swamiego Ramy w Rishikesh oraz ośrodku Mata Amritanandamayi w stanie Kerala. Od dziesięciu lat prowadzi warsztaty rozwoju osobistego. Dziedziny pracy: techniki relaksacji, twórcze wizualizacje, medytacje, rozwijanie twórczego potencjału, joga, praca z czakrami i energią, pozytywne myślenie, praca z przekonaniami, muzykoterapia, ożywianie fotografii, taniec czakr, techniki szamańskie, rozwój duchowy. Prowadzi również szkolenia dla firm z tematyki stresu i technik relaksu. Wegetarianka od dwunastu lat. Praktykuje medytację, śpiewa pieśni z różnych kultur. Autorka książki: „Techniki relaksu” oraz wydanych w tym roku książek: „Czakry – podróż w głąb siebie” (z dołączonymi kartami do rozwoju wewnętrznego) oraz „Pokonaj stres” (z dołączoną płytą CD z relaksacjami). W życiu inspiruje ją: muzyka, przyroda i podróżowanie.

 

Rezerwacja: Zgłoszenia przyjmujemy do 08 grudnia 2011 roku. Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Termin: 11.12.2011 (niedziela) w godz. 09:00-13:30
Cena: 70 zł/os.
Liczba uczestników: 12 osób
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970