Wszyscy bliscy naszemu sercu, pierwsza gwiazda, opłatek, choinka i dwanaście dań na stole – to sprawdzony przepis na udane Święta Bożego Narodzenia. Będzie idealny jeśli dodamy do tego jeszcze piękny stroik pachnący lasem, oświetlony jedynie płomykiem znajdującej się w środku świecy. Chciałabym więc zaprosić Panie do tego, byśmy oprócz smakołyków, przygotowały na ten czas również zielone dekoracje. Pokażę jak przy pomocy zielonych gałązek, szyszek i nietypowych choinkowych dekoracji wyczarować stroiki, które sprawią, że te Święta będą naprawdę magiczne.

Zapraszam wszystkie Panie do spędzenia miłych chwil, zanim rozpocznie się przedświąteczna gorączka. Dobra zabawa i relaks gwarantowane.
Wymagania: Proszę o przyniesienie nożyc.

Prowadząca: Joanna Dudzińska – Florystka, ukończyła w Londynie szkołę układania kwiatów Jane Packer, jednej z najsłynniejszych dekoratorek kwiatowych w Wielkiej Brytanii. W latach 1994-1997 pracowała w Londynie jako dekoratorka. Obecnie w kraju współpracuje z wieloma firmami i organizacjami, tworząc dekoracje, kosze i bukiety min. dla Galerii Dominikańskiej, TVP 3, Nokia Poland, Vogel Burda Communication, Impart Polska, PTK Centertel.

Rezerwacja:  Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy Państwu potwierdzenie mailowe.

Termin: 15.12.2012 (sobota) w godz. 9:00-11:00
Cena: 80 zł (cena obejmuje również wszystkie materiały)
Liczba osób: 10
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro)