System czakr, czyli siedmiu ośrodków energetycznych człowieka, pozwala zobaczyć własne życie w szerszej perspektywie, z lotu ptaka. Jest niczym mapa, która pomaga nam lepiej orientować się w różnych sferach życia: poczucia bezpieczeństwa, sytuacji finansowej, poziomu energii witalnej, sfery uczuciowej, zawodowej, twórczej i wreszcie samorealizacji. Fascynował się nim twórca bioenergetyki Aleksander Lowen, jak również Carl Gustav Jung.

Uczestnicząc w warsztacie „Droga do pełni”, dowiesz się, jak wykorzystać w praktyce starożytną wiedzę, sięgającą korzeniami hinduskiego systemu jogi, jak przełożyć ją na życie codzienne i pomóc sobie w realizacji marzeń. Poznasz ćwiczenia, które ułatwiają kontakt z ośrodkami energii w twoim ciele. Dzięki nim odkryjesz nowe, subtelne doznania, jakie płyną z poszczególnych miejsc w ciele. Czakry umieszczone są wzdłuż kręgosłupa. Są niewidzialnymi tworami energetycznymi, które działając jak stacje radiowe, pobierają i wysyłają na zewnątrz energię. Podobnie do pąków kwiatów, otwierają się z dwóch stron naszego ciała. Każdy ośrodek związany jest z inną sferą życia i zawiaduje odpowiednim segmentem ciała i organami wewnętrznymi. Zwykle nie wykorzystujemy w pełni potencjałów, jakie drzemią w każdym z ośrodków, a co za tym idzie, nie korzystamy w pełni z możliwości i całego bogactwa życia. System czakr pomaga znaleźć odpowiedź na istotne pytania i perfekcyjnie segreguje naszą wiedzę dotyczącą życia w praktyczną mapę. Chciałabym zachęcić cię do kierowania się nią w swoim życiu. Zapraszam na warsztat.

Wymagania: Luźny strój. Prosimy o przyniesienie karimaty, koca do przykrycia się, ciepłych skarpet, miękkiego obuwia na zmianę i notesu.

Prowadzi: Dagmara Gmitrzak – Trenerka rozwoju osobistego o podejściu holistycznym, socjolog, terapeutka reiki, dziennikarka. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim, w tym trzyletnią ścieżkę specjalizacyjną: Pomoc społeczno-terapeutyczna. Ukończyła również Dwuletnie Podyplomowe Studium Dziennikarstwa na UW. Teksty o tematyce zdrowia i psychologii pisała między innymi dla miesięczników: Focus, Feniks, Zdrowie, Sens. Obecnie (2011) kończy trzyletnie szkolenie z muzykoterapii i psychodramy, uprawniające do wykonywania zawodu muzykoterapeuty. Związana z nurtem psychologii transpersonalnej. Członkini rady Polskiego Forum Psychologii Transpersonalnej.
Ukończyła kurs medytacji mindfullness: „Mindfullness in a buddhist tradition”, prowadzony przez australijskiego psychoterapeutę i mnicha buddyjskiego Ivana Miltona oraz liczne warsztaty pracy z ciałem i umysłem w Polsce, Chorwacji i Hiszpanii. W Indiach pogłębiała praktykę medytacji w ośrodku Swamiego Ramy w Rishikesh oraz ośrodku Mata Amritanandamayi w stanie Kerala. Od dziesięciu lat prowadzi warsztaty rozwoju osobistego. Dziedziny pracy: techniki relaksacji, twórcze wizualizacje, medytacje, rozwijanie twórczego potencjału, joga, praca z czakrami i energią, pozytywne myślenie, praca z przekonaniami, muzykoterapia, ożywianie fotografii, taniec czakr, techniki szamańskie, rozwój duchowy. Prowadzi również szkolenia dla firm z tematyki stresu i technik relaksu. Wegetarianka od dwunastu lat. Praktykuje medytację, śpiewa pieśni z różnych kultur. Autorka książki: „Techniki relaksu” oraz wydanych w tym roku książek: „Czakry – podróż w głąb siebie” (z dołączonymi kartami do rozwoju wewnętrznego) oraz „Pokonaj stres” (z dołączoną płytą CD z relaksacjami). W życiu inspiruje ją: muzyka, przyroda i podróżowanie.

Rezerwacja: Zgłoszenia przyjmujemy do 08 grudnia 2011 roku. Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Termin: 10.12.2011 (sobota) w godz. 10:00-18:00
Cena: 140 zł/os.
Liczba uczestników: 12 osób
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970