Podczas warsztatów wykonamy lustro ozdobione misterną szklaną mozaiką, zapoznamy się z narzędziami do obróbki szkła, nauczymy się podstaw pracy ze szkłem – cięcia i szlifowania. Dowiemy się jak wykonać mozaikę – jak kleić i fugować. Po zakończonym warsztacie każda z Was zabierze ze sobą piękne, własnoręcznie udekorowane lustro.
By wziąć udział w warsztacie nie trzeba posiadać umiejętności plastycznych ani doświadczeń w pracy ze szkłem – wszystkiego nauczymy się w trakcie zajęć. Na zajęcia proszę przynieść jedynie twórczy zapał i optymizm.

Prowadzi: Monika Wieczorek – absolwentka Wydziału Architektury PWr oraz Studium Podyplomowego Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Pracę dyplomową realizowała w pracowni witrażu. Obecnie pracuje jako architekt, projektant, dizajner. Jest związana z wrocławskimi organizacjami pozarządowymi działającymi w obszarze kultury i sztuki – koordynuje projekty artystyczne. Jest wykładowcą Studium Architektury Wnętrz Regionalnego Ośrodka Edukacji we Wrocławiu oraz instruktorem warsztatów i plenerów artystycznych. Pracuje też we własnej pracowni realizując swoją pasję – projektuje i wykonuje obiekty szklane.

Rezerwacja: Zgłoszenia i wpłaty przyjmujemy do 14 grudnia 2011. Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo szczegółowe potwierdzenie mailowe.

Termin zajęć:  17.12.2011 r. w godz. 14:30-19:00 (4,5  godz)
Cena zajęć: 90 zł/os. (cena obejmuje również koszt materiałów)
Liczba uczestników: 8 osób
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970