O sposobach wyrażania bezwarunkowej miłości – wykład na temat pięciu języków miłości

Ludzie mówią różnymi językami miłości. Każdy człowiek ma swój podstawowy język miłości: pewien sposób okazywania uczucia przez partnera, który najsilniej do niego przemawia. Języki miłości, jakimi się posługujemy wobec współmałżonków czy dzieci, mogą być tak różne, jak język polski i chiński: wyrażamy miłość, ale dziecko czy partner wydaje się tego nie dostrzegać; partner zapewnia nas o swojej miłości, a my nie czujemy się kochane…

Istnieje pięć bazowych języków miłości – pięć sposobów, w jakie ludzie okazują i interpretują miłość. Jeśli chcemy skutecznie okazywać swoje uczucia, musimy być gotowi poznać podstawowy język miłości każdego z naszych najbliższych. Jeśli chcemy czuć się kochane, musimy wiedzieć, jaki język do nas przemawia. Umiejętność okazywania i odbierania miłości we wszystkich pięciu językach miłości pozwoli nam być ludźmi wrażliwymi na potrzeby innych, zrównoważonymi, dobrze funkcjonującymi w społeczeństwie. Będziemy też mogły wykorzystać języki miłości po to, aby zaspokajać własne potrzeby emocjonalne i pomóc innym odkryć pełnię uczuć.

W trakcie wykładu zapoznam słuchaczki z koncepcją Chapmana dotyczącą języków miłości. Każda uczestniczka wykładu będzie miała okazję rozpoznać swój język miłości.

Prowadząca: Nina Olszewska – Jestem trenerem rozwoju osobistego, psychologiem, konsultantem finansowym. Realizuję różnego typu projekty, mające na celu podniesienie jakości życia ludzi poprzez działania w 3 obszarach: rozwój osobisty, edukacja finansowa i wspieranie przedsiębiorczości. Swoje działania kieruję głównie do przedsiębiorców, kobiet, rodziców i studentów.
W Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego „Harmonia”, którego jestem założycielem, oferuję warsztaty i treningi psychologiczne z zakresu rozwoju osobistego, a przede wszystkim psychologii osiągnięć i sukcesu, realizowania swoich marzeń, rozwijania i wykorzystywania w pełni swoich zasobów. Duży nacisk daję na rolę nastawienia, przekonań i nawyków do osiągania sukcesów w życiu czy realizowania swoich marzeń oraz na dzielenie się wiedzą praktycznej, zdobytej na bazie doświadczenia. W ramach współpracy z jedną z większych firm finansowych jako konsultant finansowy i biznesowy współorganizuję szkolenia, konferencje i warsztaty z zakresu edukacji finansowej i biznesowej, zasad planowania finansowego oraz buduję indywidualnie dopasowane plany inwestycyjne. Uwielbiam grać w Cashflow – grę planszową, dzięki której istnieje możliwość zdobywania i pogłębiania swej edukacji finansowej. Współtworzę klub Cashflow dla Przedsiębiorczych (www.cashflowdlaprzedsiebiorczych.pl) oraz współorganizuję Wielkopolski Klub Cashflow (www.wielkopolskidziencashflow.pl). Jestem członkiem Klubu Toastmasters Poznań oraz grupy biznesowej Poznań 1, organizowanej przez BNF. Kontakt: Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego „Harmonia”, Poznań, tel. 501 481 186; www.centrumharmonia.pl

Czas trwania: 2 godziny.
Grupa: 15 osób
Cena: 35 zł
Miejsce: Wrocław, ul. Paulińska 4/8, pok. 21