Warsztaty dla kobiet UNIA Z CIAŁEM

czyli spotkanie z wewnętrzną energią – by mieć MOC do działania i do zmiany

Pomyśl…. Jeśli zawsze będziesz robiła to, co zawsze robiłaś, to zawsze będziesz dostawała to, co zawsze dostawałaś, dopóki okoliczności się nie zmienią, niezależnie od Ciebie…..jesteś pewna, że tego chcesz ??

Twoje życie i ciągła walka z własnym ciałami nie musi być pasmem problemów Jak nauczyć się dostrzegać i osiągać w swoim życiu to co zdaje się nie osiągalne, podejmować dobre decyzje, czuć się dobrze ze sobą i swoim ciałem, być świadomą własnych możliwości, umiejętności oceny własnych emocji i stawiania sobie racjonalnych celów.
Ci którzy potrafią dobrze o sobie myśleć, i dobrze im z własnym ciałem, czują satysfakcję z codzienności , cieszą się szacunkiem, są zadowoleni z życia, wiedzą jak realizować swoje potrzeby i rozwijać zdolności. Zapraszamy do podążenia wraz z nami w świat uczuć i ciała , do odkrywania nowej mocy, wiedzy i umiejętności oraz wydobycia własnych zasobów; do spojrzenia na emocje i otaczający świat z ukrytej dotąd pespektywy.
A wszystko podczas warsztatów opartych na doświadczeniu, zabawie, ćwiczeniach, refleksji oraz elementach artterapii i coachingu. Chcemy Ci pokazać, m.in. jak Ty możesz poradzić sobie z trudnymi emocjami, stresem, smutkiem, który wiąże się z niezadowoleniem z wagi i własnego ciała… Jak w emocjach dostrzec potrzeby, zamienić je w życzenia i przejść do działania. W jaki sposób osiągać równowagę. I stabilną, akceptowalną dla Ciebie wagę. Polubić siebie i swoje ciała.
Pięć rzeczy decyduje w życiu o sukcesie: czy znasz swoje emocje, na ile sobie z nimi radzisz, czy działasz adekwatnie do sytuacji, na ile rozwinięta jest Twoja empatia i w jak podejmujesz decyzje. Przyjdź i poprzez radosne przeżywanie bycia w grupie, krok po kroku daj porwać się w podróż…dzięki której odkryjesz, że Ty kierujesz swoim życiem i jesteś w swoim ciele. I pamiętaj by myśleć o sobie dobrze…bo jeśli nie Ty to kto…???

NA WARSZTATY ZAPRASZAMY WSZYSTKIE KOBIETY, KTÓRE:

 • Chcą zakończyć dietetyczną krucjatę i walkę z nadwagą i efektem „Jo-jo”,
 • Chcą dowiedzieć się czegoś o sobie,
 • Chcą odnaleźć/odnowić kontakt z samą sobą,
 • Chcą się dowiedzieć jak myśli wpływają na rzeczywistość.

OCZEKIWANE EFEKTY

 • stworzenie dobrych relacji ze sobą,
 • obudzenie umiejętności odczytywania sygnałów płynących z ciała i rozpoznawania jego rzeczywistych potrzeb,
 • rozpoznawanie i nazywanie emocji, określanie swojego stanu ducha bez zajadania tego co niepokoi, denerwuje, drażni,
 • wzięcie odpowiedzialności za to co jemy, jak się czujemy, jak wyglądamy, bez oskarżania i obwiniania siebie,
 • świadome podejście do talerza, czyli umiejętność dokonywania właściwych wyborów zgodnych z racjonalnym sposobem odżywiania.

METODY PRACY

 • podające (opis, miniwykład, prezentacja)
 • aktywizujące, wizualizacja, dziennik, rysunek diagnostyczny, burza mózgów

PROWADZĄCE:
Monika Barnaś – Z wykształcenia psycholog i psychodietetyk. Cenię szept intuicji, ciągle odkrywam swoją kobiecość, zmysłowość, uczę się jak być w kontakcie ze sobą,  mężczyzną. Odpręża mnie kino, literatura i poznawanie nowych miejsc, ludzi i smaków. Lubię gotować i mieszkać smaki, zmieniać to, wydaje się niemożliwe, szukać nowych celów, pokazywać ludziom, z którymi pracuje kreatywne rozwiązania starych problemów, wykorzystując tkwiące w nich zasoby. Uważam, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Nasze wspólne spotkanie też ma sens.

Oliwia Bazylewicz – Interdyscyplinarne wykształcenie ( pedagog, dietetyk, pielęgniarka, edukator) pozwala mi w szerokiej perspektywie ujmować człowieka, jego emocje, myśli i doświadczenie. Uważam że kobiecość, męskość, cielesność i emocjonalność wzajemnie się przenikają ubogacając świat. Zafascynowana kuchnią 5 przemian, makrobiotyką i ajurwedyską filozofią patrzenia na człowieka. Z przyjemnością gotuje, pyszne pełne energii i koloru wegetariańskie potrawy. Z uwagą słucham innych, chętnie poznaje nowych ludzi, a moja podróż w głąb siebie nadal trwa i z roku na rok jest coraz ciekawsza.

Rezerwacja: Zgłoszenia przyjmujemy do 1 grudnia 2011 r.Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

 • tytuł i termin zajęć,
 • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
 • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Termin:   03-04.12.2011 , część 1 – (sobota) 03.12.2011 w godz. 16:30-20:30,
część 2 – (niedziela) 04.12.2011 w godz. 9:00-13:00,
Czas trwania: 8 godz.
Cena: 100 zł/os.
Liczba osób: 12
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970