Nauczysz się podstawowych technik masażu stóp bardzo pomocnych w życiu codziennym. Taki masaż relaksuje odstresowuje jest przyjemny a przede wsyztskim zdrowy… No i będziecie się go uczyć wykonywać w parach z bliską Wam osobą!

  • O masażu tajskim

Masaż tajski łączy w sobie masaż uciskowy określonych punktów na ciele oraz techniki rozciągające mięśnie. Określa się go jako połączenie akupresury, jogi i refleksologii. Wykonuje się go na macie, osoba masowana ubrana jest w wygodne, luźne ubranie. Masażowi tajskiemu może poddać się każdy, bez względu na wiek. Masaż zawsze dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb; uwzględniam schorzenia oraz wiek klienta. Przed zabiegiem przeprowadzam krótki wywiad dotyczący przebytych chorób oraz leków przyjmowanych przez klienta.

  • O masażu stóp

Jest to akupresurowy masaż stóp, łydek, ud. Doskonale detoksyfikuje organizm, pobudza układ odpornościowy i krwionośny. Usuwa uczucie ciężkich i zmęczonych nóg. Do masażu używane są naturalne olejki eteryczne otrzymane z kwiatu lotosu, rozmarynu, drzewa sandałowego lub drzewka pomarańczowego.

  • O prowadzącej

Prowadząca: Jolanta Skiba – posiada dyplom ukończenia nauczycielskiego kursu Thai Massage Professional and Teacher Training w szkole Thai Massage School Thailand, Chiang Mai, 2008.

 

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy Państwu potwierdzenie mailowe.

Termin: najbliższy termin – 15.01.2012 (niedziela) w godz. 17:30-20:30
Cena zajęć: 100 zł/para.
Liczba uczestników: 5 par
Miejsce: Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970