„My nie udajemy, że prowadzimy szkolenia. Ty nie udajesz, że w nich uczestniczysz”
Travail, opium unique.


Zapraszamy Cię serdecznie na wyjątkowe warsztaty. Warsztaty dedykowane wszystkim tym, którzy kochają swoją pracę lub czują potrzebę realizowania się w najbardziej twórczy sposób. Amerykański psycholog, Daniel Levitin powiada, że potrzeba dziesięciu tysięcy godzin, by stać się ekspertem: „W badaniach kompozytorów, koszykarzy, pisarzy, łyżwiarzy figurowych i innych wybitnych postaci liczba ta powraca raz za razem.”

Ponieważ większość z nas poświęciła już często nawet więcej czasu, na zgłębianiu tematyki, która nas fascynuje; to pozostaje nam tą wiedzę i doświadczenie tylko uporządkować i odpowiednio wykorzystać. Dzięki warsztatom uzyskasz wiedzę i wyćwiczysz umiejętności niezbędne do jeszcze lepszego funkcjonowania twojego biznesu. Zamiast gubić się w natłoku obowiązków i wielopłaszczyznowych często działań, nauczysz się jak organizować swoje zobowiązania i plany tak, by jeszcze czerpać z nich przyjemność, zadowolenie i kreatywne pomysły.
Praca w twojej firmie może być fascynującą przygodą. Dzięki naszym warsztatom będziesz umiał łączyć skuteczność finansową z etycznym i odpowiedzialnym podejściem do środowiska w którym działasz.

Sztuka Dobrej Roboty, to autorska metoda kreowania własnej pracy jako przestrzeni w której łączą się:

  • jakość, dbałość o detale;
  • kreatywność i otwartość;
  • skuteczność i pewność.

Metodami pracy na naszym warsztacie są: eksperymenty myślowe, ćwiczenia zespołowe i indywidualne, study cases.

Prowadzący: Marcin Ilski – Terapeuta, absolwent Studium Terapii Zajęciowej i Akademii Psychologii Alternatywnej. Twórca licznych programów autorskich, prowadzi szkolenia i warsztaty z szeroko pojętego rozwoju osobowości, od 2005 r. w ramach własnego Centrum Rozwoju Osobowości Thelema. Jego zajęcia znalazły się wśród najwyżej ocenionych przez uczestniczki Festiwalu Progressteron 2008/2009. Współpracownik: Biura Szkoleń i Zarządzania Wiedzą Banku PeKaO S.A. – warsztaty dla trenerów i kadry zarządzającej; Firmy Manthey Szkolenia; Firmy BPT Emeryk.com; Firmy Nordkalk Sp.z o.o.(warsztaty dla kadry zarządzającej); Ośrodka Terapii Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży „Monar” (zajęcia z zakresu zrównoważonego rozwoju) Ośrodka Rozwoju Osobistego „Dojrzewalnia Róż”; Biura Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego; Organizacji pozarządowych i firm (Fundacja Białe Gawrony, Instytut Kobiecości Aura, Dom Twórczego Życia Rozwijalnia i in.). Kontakt: crothelema@op.pl