Savoir-vivre na co dzień, czyli jak zachować się elegancko w różnych sytuacjach zawodowych.

Zakres tematyczny szkolenia:

  • Etykieta w pracy

– oferta pracy i rozmowa kwalifikacyjna
– dressed for success: wybór ubrania
– stosunek do kolegów i przełożonych
– przyjmowanie w firmie gości
– wizytówki
– równouprawnienie w miejscu pracy

  • Komunikacja w dobrym stylu

– pozdrawianie i tytułowanie
– sztuka konwersacji
– bon ton przez telefon
– listy i faksy
– e-mail -swobodna forma komunikacji?

  • Zaproszenia i wizyty w restauracji
  • Podróżowanie w dobrym stylu

Prowadząca: Małgorzata Węgrzyniak – Absolwentka ITM Institut Technique du Maquillage ISCOM Creation-Eneignement superieur technique perive, Paris (dyplom specjalisty do spraw charakteryzacji i wizażu) oraz absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Nauk Społecznych (mgr socjologii). Od lat zajmuję się szkoleniami i doradztwem w sprawie kreowania wizerunku, savoir-vivre i etykiety biznesu. Stylizuję, wykonuję makijaż do zdjęć. Doradzam w kwestii odpowiedniego makijażu i ubioru w sytuacjach formalnych. Nie tracąc z pola widzenia indywidualności każdego człowieka, staram się podpowiedzieć, jak optymalnie wykorzystać możliwości związane z autoprezentacją. Obecnie prowadzę zajęcia na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Dziennikarstwa z zakresu: „Autoprezentacja i etykieta biznesu”. Zaangażowana jestem w działalność społeczną we wrocławskich organizacjach pozarządowych. Prowadzę między innymi zajęcia dla osób długotrwale pozostających bez pracy. Prywatnie, szczęśliwa mama trzynastolatka. Lubię ludzi, psychologię, taniec i ruch na świeżym powietrzu. Uwielbiam czytać książki i mieć czas dla najbliższych.

Rezerwacja: Zgłoszenia przyjmujemy do 24 listopada 2011 r. Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

  • tytuł i termin zajęć,
  • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
  • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy Państwu potwierdzenie mailowe.

Termin:    UWAGA: z powodów niezależnych zmieniony został termin zajęć. Odbędą się  04.12.2011 r. w godz. 16:00-21:00 a nie jak wcześniej zaplanowano 27.11.2011
Cena: 70 zł /os.
Liczba osób: 10
Miejsce:  Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel. 695 464 970