• Gdzie jesteś? Na jakim etapie życia?
  • Jak się realizujesz w poszczególnym sferach życia, takich jak: kariera, finanse, rodzina, przyjaciele, czas wolny, zdrowie, emocje czy pomaganie innym?
  • Czy nadmiernie skupiasz się na karierze kosztem swojego zdrowia czy rodziny?
  • A może tak żyjesz życiem swoich bliskich, że już nie pamiętasz, iż masz przyjaciół czy lubisz czytać książki?
  • Dokąd zmierzasz? Jak chciałabyś, by wyglądało Twoje życie w poszczególnych obszarach?
  • Czy zachowujesz równowagę w swoim życiu?

Na te i inne pytania poszukasz odpowiedzi w trakcie warsztatu. Nakreślisz kształt swojej równowagi i rozszyfrujesz jej znaczenie. Będziesz miała również możliwość stworzyć obraz harmonii, do której chciałabyś dążyć oraz zaplanować kroki do jej zrealizowania.
Zajęcia będą prowadzone w formie ćwiczeń indywidualnych i grupowych. Atmosfera sprzyja osobistej refleksji oraz wymianie doświadczeń. Warsztat bazuje na podstawowych zasadach terapii Gestalt – tu i teraz, poszerzanie świadomości, doświadczenie, odpowiedzialność za siebie i swoje relacje z innymi.

Prowadząca: Nina Olszewska – Jestem trenerem rozwoju osobistego, psychologiem, konsultantem finansowym. Realizuję różnego typu projekty, mające na celu podniesienie jakości życia ludzi poprzez działania w 3 obszarach: rozwój osobisty, edukacja finansowa i wspieranie przedsiębiorczości. Swoje działania kieruję głównie do przedsiębiorców, kobiet, rodziców i studentów.
W Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego „Harmonia”, którego jestem założycielem, oferuję warsztaty i treningi psychologiczne z zakresu rozwoju osobistego, a przede wszystkim psychologii osiągnięć i sukcesu, realizowania swoich marzeń, rozwijania i wykorzystywania w pełni swoich zasobów. Duży nacisk daję na rolę nastawienia, przekonań i nawyków do osiągania sukcesów w życiu czy realizowania swoich marzeń oraz na dzielenie się wiedzą praktycznej, zdobytej na bazie doświadczenia. W ramach współpracy z jedną z większych firm finansowych jako konsultant finansowy i biznesowy współorganizuję szkolenia, konferencje i warsztaty z zakresu edukacji finansowej i biznesowej, zasad planowania finansowego oraz buduję indywidualnie dopasowane plany inwestycyjne. Uwielbiam grać w Cashflow – grę planszową, dzięki której istnieje możliwość zdobywania i pogłębiania swej edukacji finansowej. Współtworzę klub Cashflow dla Przedsiębiorczych (www.cashflowdlaprzedsiebiorczych.pl) oraz współorganizuję Wielkopolski Klub Cashflow (www.wielkopolskidziencashflow.pl). Jestem członkiem Klubu Toastmasters Poznań oraz grupy biznesowej Poznań 1, organizowanej przez BNF. Kontakt: Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego „Harmonia”, Poznań, tel. 501 481 186; www.centrumharmonia.pl

Czas trwania: 4,5 godziny.
Grupa: 12 osób
Cena: 55 zł
Miejsce: Wrocław, ul. Paulińska 4/8, pok. 21

Tagged with: