Większość ludzi wykorzystuje zaledwie 10 procent swojego potencjału. Skip Ross, biznesmen i mówca motywacyjny, stworzył wzór na dynamiczne życie, które pozwala wykorzystać w pełni tkwiące w nas zasoby. Dynamiczne życie to takie, które wypełnia szczęście i radość, życie wolne od strachu i zmartwień, wprzęgnięte w proces osiągania wartościowych celów. Jest całkowicie skorelowane w sześciu głównych obszarach: zawodowym, rodzinnym, towarzyskim, fizycznym, mentalnym i duchowym. Jeśli chcesz poznać ów magiczny wzór oraz 10 zasad, które pomagają w sposób praktyczny zmienić nasze życie na bardziej owocne, szczęśliwsze i pełne.

Zajęcia będą prowadzone w formie ćwiczeń indywidualnych i grupowych. Atmosfera sprzyja osobistej refleksji oraz wymianie doświadczeń. Warsztat bazuje na podstawowych zasadach terapii Gestalt – tu i teraz, poszerzanie świadomości, doświadczenie, odpowiedzialność za siebie i swoje relacje z innymi.

Wymagania: w miarę luźny, swobodny strój i karimata

Prowadząca: Nina Olszewska – Jestem trenerem rozwoju osobistego, psychologiem, konsultantem finansowym. Realizuję różnego typu projekty, mające na celu podniesienie jakości życia ludzi poprzez działania w 3 obszarach: rozwój osobisty, edukacja finansowa i wspieranie przedsiębiorczości. Swoje działania kieruję głównie do przedsiębiorców, kobiet, rodziców i studentów.
W Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego „Harmonia”, którego jestem założycielem, oferuję warsztaty i treningi psychologiczne z zakresu rozwoju osobistego, a przede wszystkim psychologii osiągnięć i sukcesu, realizowania swoich marzeń, rozwijania i wykorzystywania w pełni swoich zasobów. Duży nacisk daję na rolę nastawienia, przekonań i nawyków do osiągania sukcesów w życiu czy realizowania swoich marzeń oraz na dzielenie się wiedzą praktycznej, zdobytej na bazie doświadczenia. W ramach współpracy z jedną z większych firm finansowych jako konsultant finansowy i biznesowy współorganizuję szkolenia, konferencje i warsztaty z zakresu edukacji finansowej i biznesowej, zasad planowania finansowego oraz buduję indywidualnie dopasowane plany inwestycyjne. Uwielbiam grać w Cashflow – grę planszową, dzięki której istnieje możliwość zdobywania i pogłębiania swej edukacji finansowej. Współtworzę klub Cashflow dla Przedsiębiorczych (www.cashflowdlaprzedsiebiorczych.pl) oraz współorganizuję Wielkopolski Klub Cashflow (www.wielkopolskidziencashflow.pl). Jestem członkiem Klubu Toastmasters Poznań oraz grupy biznesowej Poznań 1, organizowanej przez BNF. Kontakt: Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego „Harmonia”, Poznań, tel. 501 481 186; www.centrumharmonia.pl

Czas trwania: 6 godzin.
Grupa: 10 osób
Cena: 80 zł
Miejsce: Wrocław, ul. Paulińska 4/8, pok. 21