Zapraszamy na spotkanie z wizażystką Jolantą Boską, podczas którego nasza Specjalistka uchyli rąbka tajemnicy:

  • jak wygląda praca makijażystki na co dzień,
  • jak wyglądają sesje zdjęciowe i makijaże fotograficzne,
  • czym różni się makijaż potrzebny do zdjęć od codziennego, makijaże testowe modelek a np. makijaże ślubne
  • z jakimi problemami i pytaniami spotyka się najczęściej w swojej pracy (wykonanie kreski, sposób nakładania różu, nakładanie cieni, użycie korektora)

Pani Jolanta z pewnością zachęci nas do zwrócenia uwagi na siebie – na skuteczną pielęgnację swojej skóry i makijaż, który pozwoli wyglądać pieknie i naturalnie. Zdradzi przydatne tricki, które możemy wykorzystać w codziennym makijażu. Opowie, co naprawdę działa na naszą skórę, a czego należy unikać. Na zakupach – jak wybrać delikatne kosmetyki za kilka złotych, na co warto wydać więcej, czego i gdzie szukać. Zademonstruje jak wykonać dla siebie skuteczny kosmetyk – rozświetlające serum.
Zaprosi na kolejne już bardziej spersonalizowane i indywidualne spotkania dotyczące makijażu dla siebie, aby bez wysiłku wyglądać świeżo i kwitnąco, dzięki kilku niewielkim zabiegom, w ramach makijażu dziennego.

Prowadząca: Jolanta Boska – Z wykształcenia jest wizażystą i architektem. Ukończyła Akademię Wizażu i Stylizacji we Wrocławiu oraz Architekturę na Politechnice Wrocławskiej. Pierwsze doświadczenia zdobywała malując klientki firmy Gosh oraz Sephory, w międzyczasie stylizując sesje zdjęciowe dla Studia Formaty i Studio F4Foto. Od 4 lat na stałe współpracuje z wiodącą wrocławską agencją modelek SPP. Jej stylizacje, które uwydatniają świeżość i rześkość możemy zobaczyć w portfoliach modelek, które dzięki nim zdobywają pracę na zagranicznych rynkach. Wykonuje równolegle makijaże w komercyjnych produkcjach marek odzieżowych takich jak Americanos, Tatuum, Ballerina, kapelusznik brytyjskich dam Nigel Rayment, Bialcon, hiszpańskie marki Jorge Terra i Valeria Derbais, oraz na potrzeby korporacyjnych zdjęć dla firm takich jak Eurobank, Archicom, Europejski Fundusz Leasingowy oraz polityków. Ma na koncie pracę z uznanymi fotografami jak Roman Ziaja, Zosia Zija, Marcin Chimiczewski, Marcin Twardowski, Rafał Makieła, Agata Grymuza i innymi. Jej prace można było zobaczyć również przy takich realizacjach jak pokazy mody np. Złota Nitka w Łodzi, pokazy sukni ślubnych Annais, produkcjach Eska TV, TVP, Caputastudio i eventach marki Nivea, gdzie prowadziła konsultacje z zakresu makijażu.

Jak sama mówi : „Na co dzień stylizuję i maluję modelki wrocławskiej agencji spp, pracuję przy pokazach mody i nagraniach, jednak najbardziej cenię sobie pracę z osobami spoza branży, ponieważ jest to źródło największej satysfakcji”. Bardzo ważne jest dla niej, aby pomagać kobietom w oswojeniu się z codziennym makijażem i w przystępny sposób przekazać im jak dobrze wyglądać na co dzień – a co za tym idzie – jak spostrzegać samą siebie w lepszym świetle. Specjalnością jej są makijaże „niewidzialne”, świeże, mające sprawić, że wygląda się nieumalowanie, lecz po prostu dobrze. W kręgu jej zainteresowań znajduje się również wszystko co dotyczy naszej twarzy z zakresu kosmetyki. Od kilku lat śledzi wszystko, co jest związane ze skuteczną, prostą i efektywną pielęgnacją skóry opartą na faktach, nie zaś sloganach reklamowych koncernów kosmetycznych.

Zapisy: na Wasze zgłoszenia mailowe i wpłaty czekamy do 2 listopada 2011 r.

Termin zajęć:  4 listopada 2011 r. (piątek) w godz. 18:00-20:00
Cena zajęć:  15 zł/os.
Miejsce: Wrocław, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21