Te warsztaty mogliśmy nazwać „Współdziałanie i Liderowanie w grupie”. Dlaczego więc tego nie zrobiliśmy? Nie, nie chodzi nam o sztuczki marketingowe. Chcieliśmy po prostu zasygnalizować, że warsztaty na które was zapraszamy różnią się znacznie od innych temu podobnych szkoleń. No dobrze, o czym są te warsztaty spytacie słusznie, więc zamiast wodolejstwa – konkrety:

 • Zasady liderowania nowego typu;
 • Grupa jako nauczyciel;
 • Czy każdy może być Liderem/Liderką?;
 • Jak dostrzegać, rozumieć i rozwiązywać konflikty?;
 • Współczucie , Współdziałanie , Liderowanie – Czy można to połączyć?

Warsztaty nie skupiają się tylko na teorii. Prowadzone są w myśl zasad, które na nich poznacie, tak by w sposób praktyczny pokazać, że działają one w sytuacji pracy z zespołem ludzkim. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną poznać i zrozumieć zasady kierujące efektywnym, opartym na wzajemnym szacunku współdziałaniem w grupie. Wspólnie zdobywamy też na nich wiedzę niezbędną do kierowania zespołami ludzkimi w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii, połączone ze starożytnymi metodami kreowania prawdziwych Liderów/Liderek.
Poczujmy wspólnie, że:

 • Lider/ka to osoba, która wydobywa z innych to, co w nich najlepsze.
 • Lider/ka jest częścią grupy.
 • Liderem/Liderką może zostać każdy.¶

Może się wam wydawać, że ostatnie zdanie nie jest prawdą. Porozmawiajmy więc o tym. Poznajcie nowe spojrzenie na tą kwestię. Zapraszamy z serca na prawdziwą dyskusję, na Głęboką Demokrację.

Prowadzący: Marcin Ilski – Terapeuta, absolwent Studium Terapii Zajęciowej i Akademii Psychologii Alternatywnej. Twórca licznych programów autorskich, prowadzi szkolenia i warsztaty z szeroko pojętego rozwoju osobowości, od 2005 r. w ramach własnego Centrum Rozwoju Osobowości Thelema. Jego zajęcia znalazły się wśród najwyżej ocenionych przez uczestniczki Festiwalu Progressteron 2008/2009. Współpracownik: Biura Szkoleń i Zarządzania Wiedzą Banku PeKaO S.A. – warsztaty dla trenerów i kadry zarządzającej; Firmy Manthey Szkolenia; Firmy BPT Emeryk.com; Firmy Nordkalk Sp.z o.o.(warsztaty dla kadry zarządzającej); Ośrodka Terapii Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży „Monar” (zajęcia z zakresu zrównoważonego rozwoju) Ośrodka Rozwoju Osobistego „Dojrzewalnia Róż”; Biura Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego; Organizacji pozarządowych i firm (Fundacja Białe Gawrony, Instytut Kobiecości Aura, Dom Twórczego Życia Rozwijalnia i in.). Kontakt: crothelema@op.pl

Rezerwacja: Aby zapisać się na zajęcia prosimy o przesłanie  zgłoszenia mailowego podając w nim:

 • tytuł i termin zajęć,
 • imię i nazwisko osoby, która weźmie udział w zajęciach,
 • oraz nr telefonu kontaktowego do Państwa.

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe.

Termin:   14.01.2012 (sobota)  w godz. 11:00-19:00
Cena: 130 zł /os.
Liczba osób: 10
Miejsce:  Wrocław, Ośrodek Rozwoju Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21 (1 piętro), tel 695 464 970