Jesień to najbarwniejsza pora roku. Dlatego chciałabym, by wszystkie Panie, które zdecydują się malować kwiatami na warsztatach pt. „Kolory jesieni”, zaniosły do domów cudownie kolorowe bukiety. Rozgrzeją one i rozświetlą każdy dom, niezależnie do pogody za oknem.

Nieuchwytność pór roku sprawia, że płynnie wymieniaja sie ze sobą. Ten ruch jest oczywisty i powtarzalny, zwykle nie pochylamy sie nad tym faktem zbyt długo. Czasem jednak wpadamy w zadumę nad uplywajacym czasem. Długie letnie spacery po górach, lasach i łąkach nastrajały do takich refleksji. Zapraszam wszystkie Panie na moje warsztaty. Was, które od poczatku jesteście moją inspiracją. Wspólnie sprobujemy połączyć dary lata i jesieni zamykając je w kompozycji zaaranżowanej w wiklinowym koszu.  Jeśli zechcecie, postawicie go w Waszym salonie przy kominku, podarujecie Swoim bliskim lub zaniesiecie go w dniu Wszystkich Świętych na cmentarz.

Uwaga: Prosimy Panie o przyniesienie własnych nożyc

Prowadząca: Joanna Dudzińska – Florystka, ukończyła w Londynie szkołę układania kwiatów Jane Packer, jednej z najsłynniejszych dekoratorek kwiatowych w Wielkiej Brytanii. W latach 1994-1997 pracowała w Londynie jako dekoratorka. Obecnie w kraju współpracuje z wieloma firmami i organizacjami, tworzac dekoracje, kosze i bukiety min. dla Galerii Dominikańskiej, TVP 3, Nokia Poland, Vogel Burda Communication, Impart Polska, PTK Centertel.

Zapisy: z uwagi na konieczność wcześniejszego zakupu materiału florystycznego na Wasze zgłoszenia mailowe i wpłaty czekamy do 25 października 2011 r.

Termin I: 28 października godz. 18:00-20:00
Termin II: 29 października godz. 09:00-11:00

Cena zajęć: 80 zł/os.  (cena obejmuje również wszystkie materiały)

Miejsce: Wrocław, ul. Paulińska 4/8, sala nr 21