• Spóźniłaś się na spotkanie – „Jestem beznadziejna, nawet przyjść na czas nie potrafię”.
  • Przypaliłaś obiad – „Jak zwykle – nawaliłam. Jestem do niczego”.
  • Wszyscy się zachwycają nowym filmem Woody Allena – „Nie podoba mi się. Nic w nim ciekawego nie widzę. Chyba jestem nienormalna, skoro inni się zachwycają”…

Monolog wewnętrzny prowadzisz ze sobą non stop, nawet jak nie jesteś tego świadoma.. Tylko co do siebie mówisz? Akceptujesz siebie czy – wręcz przeciwnie – dajesz pole do popisu swojemu wewnętrznemu krytykowi? Czy wiesz, że to, co do siebie mówisz, kształtuje Twoje życie? Rozejrzyj się wokół siebie – masz to, o czym myślisz!
Na warsztacie przyjrzysz się, co do siebie mówisz nt. siebie, swoich marzeń, swojego życia. Przekonania, które blokują Twój rozwój zamienisz na takie, które go wzmacniają. Stworzysz własny zbiór afirmacji, dzięki którym będziesz kształtować swoje życie na takie, jakie chce mieć.

Zajęcia będą prowadzone w formie ćwiczeń indywidualnych i grupowych. Atmosfera sprzyja osobistej refleksji oraz wymianie doświadczeń. Warsztat bazuje na podstawowych zasadach terapii Gestalt – tu i teraz, poszerzanie świadomości, doświadczenie, odpowiedzialność za siebie i swoje relacje z innymi.

Prowadząca: Nina Olszewska – Jestem trenerem rozwoju osobistego, psychologiem, konsultantem finansowym. Realizuję różnego typu projekty, mające na celu podniesienie jakości życia ludzi poprzez działania w 3 obszarach: rozwój osobisty, edukacja finansowa i wspieranie przedsiębiorczości. Swoje działania kieruję głównie do przedsiębiorców, kobiet, rodziców i studentów.
W Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego „Harmonia”, którego jestem założycielem, oferuję warsztaty i treningi psychologiczne z zakresu rozwoju osobistego, a przede wszystkim psychologii osiągnięć i sukcesu, realizowania swoich marzeń, rozwijania i wykorzystywania w pełni swoich zasobów. Duży nacisk daję na rolę nastawienia, przekonań i nawyków do osiągania sukcesów w życiu czy realizowania swoich marzeń oraz na dzielenie się wiedzą praktycznej, zdobytej na bazie doświadczenia. W ramach współpracy z jedną z większych firm finansowych jako konsultant finansowy i biznesowy współorganizuję szkolenia, konferencje i warsztaty z zakresu edukacji finansowej i biznesowej, zasad planowania finansowego oraz buduję indywidualnie dopasowane plany inwestycyjne. Uwielbiam grać w Cashflow – grę planszową, dzięki której istnieje możliwość zdobywania i pogłębiania swej edukacji finansowej. Współtworzę klub Cashflow dla Przedsiębiorczych (www.cashflowdlaprzedsiebiorczych.pl) oraz współorganizuję Wielkopolski Klub Cashflow (www.wielkopolskidziencashflow.pl). Jestem członkiem Klubu Toastmasters Poznań oraz grupy biznesowej Poznań 1, organizowanej przez BNF. Kontakt: Centrum Rozwoju Potencjału Osobistego „Harmonia”, Poznań, tel. 501 481 186; www.centrumharmonia.pl

Czas trwania: 4,5 godziny.
Grupa: 12 osób
Cena: 55 zł
Miejsce: Wrocław, ul. Paulińska 4/8, pok. 21