I kurs – 25.09.2011 „Jak stać się przywódcą ? Jak zostać liderem?”

Dobry lider to rzadki i cenny zasób . Przywódców z krwi i kości brakuje w każdej społeczności. Najważniejszą informacja dla nas jest to, że nikt nie rodzi się przywódcą, ale można się nim stać, nabywając odpowiednią wiedzę i umiejętności, a także kształtując charakter.
Umiejętności przywódcze są istotą dobrego zarządzania. Aby je opanować i osiągnąć mistrzostwo, potrzeba jednak czasu i wytrwałości.

Ten praktyczny trening pomoże Ci zdobyć i udoskonalić umiejętności związane z przywództwem. Znajdziesz tu prawdziwą definicję skutecznego lidera, a także liczne wskazówki dotyczące obszarów działania lidera, takich jak zdefiniowanie stylu przywództwa, który najbardziej Ci odpowiada, rozwijanie najważniejszych umiejętności przywódczych, budowanie efektywnego zespołu, zarządzanie zmianą. Jak powiedział Gilles Pajou „Przywództwo oznacza kreowanie świata, do którego ludzie chcą przynależeć”. Zastosuj teorię zarządzania w praktyce i wyzwól drzemiący w Tobie potencjał.

Prowadząca:
Kinga Łakomska – Psycholog, licencjonowany Trener NLP oraz coach. Z NLP Związana jest od 8 lat. Umiejętności swoje rozwijała pod kierunkiem i przy współpracy między innymi z Robertem Diltsem(USA), Stephanem Gilliganem(USA), Hermannem Müller-Walbrodt (Niemcy), Johnem Amaralem (USA), Izą i Markiem Rudzińskimi (NLP Neuroedukacja Sp.z o.o.), Małgorzatą Fryszkiewicz (Europejski Instytut Psychologii Biznesu), Ewą Mażul (Człowiek- Sztuka- Środowisko). Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ze specjalnością psychologia społeczna. Studiowała także we Francji na Universite Rennes 2 Haute Bretagne. Jej doświadczenia wspiera wiele innych szkoleń między innymi z zakresu NVC – komunikacja bez przemocy, Analizy Transakcyjnej, ustawień według Virginii Satir, Success Faktor Modeling Roberta Dilts’a czy Coachingu Generatywnego.

Szkolenia prowadzi od 2003 roku. Swoje doświadczenie zdobywała współpracując między innymi z NLP Neuroedukacją i Nowymi Horyzontami z Lublina, Instytutem Nowych Możliwości, Akademią Rozwoju Osobistego, firmami IMPEL Security Polska, PZU SA, PZU PTE, Leroy Merlin, Nokia Siemens Networks i in. Zarządzając projektami, jako coach i trener zdobyła duże doświadczenia w zakresie prowadzenia szkoleń umiejętności miękkich, sprzedaży, negocjacji, komunikacji i innych. Od czterech lat prowadzi firmę UNIQUE GROUP do której należy firma szkoleniowa Effeinstytut  oraz Szkołę NLP Wrocław UNIQUE GROUP, gdzie zajmuję się treningami rozwojowymi, działaniami związanymi z promocją rozwoju, działania i zdrowia, szkoleniami outdorowymi i integracyjnymi, szkoleniami dla biznesu i Caochingiem.

Jest osobą konkretną i zdecydowaną, jednocześnie jest przekonana, że wsparcie jest jednym z nieodłącznych elementów rozwoju. Wierzy, że należy dawać wsparcie i umieć je przyjmować. Ma wielu nauczycieli. Niektórzy z nich są u schyłku życia, inni dopiero je rozpoczęli. Jest im wdzięczna, że może się od nich uczyć i przy nich wzrastać. Jej drugą pasją jest fotografia, a motto, podążając za Gilles’em Pajou, „Twórzmy świat, do którego ludzie chcą należeć”.