Plakat 22. Festiwalu PROGRESSteron

Festiwal PROGRESSteron to nie tylko warsztaty i wykłady rozwojowe, to nie tylko spotkania z ciekawymi ludźmi i czas intensywnej nauki, to przede wszystkim czas tylko dla Ciebie! To miejsce tworzone przez kobiety i dla kobiet! To odpowiedni czas na „wiosenne porządki” wśród zabieganych myśli, stłumionych emocji i potrzeb. To idealny moment na wiosenne przebudzenie, kiedy powiesz sobie „Pragnę poczuć się dobrze sama z sobą, zrobić coś tylko dla siebie, bo wiem, że dzięki temu będę miała więcej energii i radości dla bliskich, dla świata!

Przygotowałyśmy dla Was 240 propozycji rozwojowych: warsztatów i wykładów z zakresu: psychoedukacji, doskonalenia umiejętności zawodowych, tańca, pracy z ciałem, muzyki, samoobrony, twórczości artystycznej i literackiej, wychowywania dzieci czy zdrowia i wizerunku kobiet.

22. edycji PROGRESSteronu to również rozpoczęcie ogólnopolskiej kampanii na temat WDZIĘCZNOŚCI. Wdzięczność to jedno z niewielu uczuć, które od razu kierują naszą uwagę na to co mamy, otrzymujemy od życia i od siebie. Zwykle koncentrujemy się na tym co przed nami, co mamy do zrobienia, do osiągnięcia i zdobycia. Mamy poczucie, że SZCZĘŚCIE osiągniemy, gdy owo „coś” uchwycimy, gdy doń dojdziemy. Tymczasem WDZIĘCZNOŚĆ od razu pozwala nam poczuć „tu i teraz”, to co JUŻ się zdarzyło dobrego w naszym życiu – co otrzymaliśmy od siebie, od ludzi wokół nas, od życia, czy siły wyższej. Zależy nam, aby jak najwięcej ludzi uświadomiło sobie siłę tego stanu, jego dostępność i wsparcie, jakie nam może dać.

W przerwach między warsztatami będziecie mogły odpocząć, nawiązać nowe znajomości, albo po prostu delektować się pyszną, pachnącą kawą w festiwalowej kawiarence. Towarzyszyć nam będzie festiwalowy kiermasz z ręcznie wykonanymi różnościami. Nie zabraknie również konkursów i prezentacji.

We Wrocławiu po raz drugi zapraszamy nasz Panie na Śniadanie Festiwalowe pt. „Wdzięczność od Kuchni” z bardzo sympatyczną i charyzmatyczną parę stylistów i mistrzów kuchni wegetariańskiej oraz mistrzów stylu: Jolę Słomę i Mirka Trymbulaka. W pozostałych miastach festiwalowych zapraszamy na wieczorne imprezy: seanse kinowe, Gale Kobieta Roku 2010 , monodram Ewy Kasprzyk, czy aromatyczne „Spotkania z herbatą o herbacie”.

Dlaczego warto wziąć udział w 22. PROGRESSteronie:

  • masz możliwość ułożenia indywidualnego planu zajęć i wzmocnienia swoich predyspozycji osobistych i zawodowych, podzielenia się doświadczeniami i zdobycia potzrebnych umiejętności
  • warsztaty prowadzone są przez doświadczoną kadrę trenerów z całej Polski
  • wszystko czego potrzebujesz znajduje się w jednym miejscu: całościowy program warsztatów z podziałem na poszczególne dni, opisy tematyczne warsztatów, informacje o trenerach, godziny i czas trwania zajęć – wystarczy tylko otworzyć naszą stronę festiwalową i wybrać jedno z miast.
  • możesz zaplanować czas tylko dla siebie w wybrany weekend marca albo kwietnie w dowolnym momencie: w domu przy porannej kawie, wieczorem na miłe zakończenie dnia, albo w ciągu dnia, w trakcie przerwy w pracy.

Szczegółowy harmonogram i regulamin zapisów znajduje się na stronie www.progressteron.dojrzewalnia.pl.

Terminy

Głogów: 5-6 marca 2011
Lubin: 5-6 marca 2011
Jelenia Góra: 12-13 marca 2011
Wrocław: 19-20 i 26-27 marca oraz 2-3 i 9-10 kwietnia 2011

Kontakt do organizatorów

Dyrektor Festiwalu: Joanna Miezio
Biuro festiwalu: tel. 695 464 970, e-mail: wroclaw@dojrzewalnia.pl