Feeria kobiecości - Pokaz wizażu

Z okazji Festiwalu Progressteron zapraszamy na „Trójpak kobiecości” –  trzy imprezy towarzyszące:

8 marca 2010, godz. 18:00-20:00 –  Spotkanie MODA & STYL

Zapraszamy na prawdziwe kobiece szaleństwo w blasku fleszy. Na uczestniczki będą czekali specjaliści, z różnych dziedzin stylizacji i modelingu, którzy powiedzą jak przygotować się oraz wykonać sesję zdjęciową. M.in:
– panie kosmetyczki z firmy ORIFLAME pokażą i wykonają chętnym Paniom makijaż właściwy do zdjęć
– panie stylistki ze STUDIA FRYZAJERSKIEGO BROADWAY opowiedzą, jak ukryć/wyeksponować „co nie co”, dzięki odpowiedniemu doborowi fryzury
– panie fotograf opowiedzą jak pozować i odkryć bez lęku siebie i swój urok przed obiektywem.

Wszystkie Panie, zachęcone poradami i gotowe na przygodę przed obiektywem, fotografka Katka Szmorąg zaprosi do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Najładniejsze zdjęcie każdej z Pań wydrukujemy i Panie będą mogły zabrać ze sobą do domu!!!!

Spotkanie umili nam łyk kawy ufundowany przez Empik Coffee oraz egzotyczny występ tancerek tańca brzucha ze Szkoły Tańca „An Najma”. Do wygrania będzie mnóstwo nagród m.in. książki, biżuteria oraz 2 egz. Kursu Makijażu u Ciebie w domu – Nowość na rynku wydawniczym „Makijaż Ślubny” Książka wraz z instruktażem na DVD (www.sztuka-makijazu.pl).

Feeria kobiecości - warsztaty masażu

23 marca 2010, godz. 18:00-20:00 –  Spotkanie ZDROWIE & SPA

Podczas jubileuszowej edycji festiwalu Progressteron zachęcamy kobiety szczególnie do zadbania o swoje zdrowie, dlatego zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu, podczas którego Jolanta Skiba zapozna nas z tajemnicami masażu tajskiego. Doświadczymy uzdrawiającej mocy dotyku, poznamy co wg medycyny chińskiej zdrowo nas odżywi oraz odkryjemy tajemnice technik relaksacyjnych. Specjalistki ze Studia Printel zadbają o odżywienie naszej skóry twarzy i rąk. Zapraszamy na czas regeneracji naszego ciała po dłuuugiej ziemie. Spotkanie ubarwi występ zespołu tanecznego oraz konkursy z nagrodami.

8 kwietnia 2010, godz. 18:00-20:00 – Spotkanie TALENT & KREATYWNOŚĆ

Ostatnie spotkanie festiwalowe chcielibyśmy poświęcić naszym talentom oraz rozwijaniu kreatywności kobiet. Pomogą nam w tym autorki książek dla kobiet i dla dzieci, trenerki kreatywności oraz specjalistki od łamigłówek umysłu. Spotkanie ubarwi występ zespołu tanecznego oraz konkursy z nagrodami.

Miejsce: Scena w Empik Renoma – IV piętro, Wrocław