Konkurs fotograficzny - To mnie inspiruje

Fotografia to Twoje hobby, pasja albo wykonywany zawód?

Zapraszamy do podzielenia się Twoimi życiowymi inspiracjami zamkniętymi w fotografii na ogólnopolskim konkursie fotograficznym organizowanym w ramach XI Edycji Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron.

Pragniemy zachęcić Was do aktywnego rozwijania fotograficznego hobby i poszukiwania źródeł inspiracji w otaczającym nas świecie, w chwilach codziennych i tych szczególnych, niepowtarzalnych. Zapraszamy do nadsyłania fotografii ukazujących w dowolnej technice fotograficznej przedmioty, osoby, zjawiska – osobiste inspiracje.

Termin nadsyłania prac upływa 22 marca 2007 r., a ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystego zamknięcia Festiwalu PROGRESSteron we Wrocławiu w dniu 25 marca.

Wszystkie nadesłane prace prezentowane będą na bieżąco w galerii konkursowej na portalu fotograficznym www.fotografuj.pl, gdzie można również znaleźć szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody:

  • za zajęcie I miejsca: weekend dla 2-3 osób w Willi Anna w Szklarskiej Porębie,
  • za zajęcie II i III miejsca: zestaw kosmetyków do pielęgnacji firmy TOŁPA.

Organizatorami konkursu są:

  • Fundacja Twórczego Rozwoju „Strefa Inspiracji”,
  • Dojrzewalnia Róż – Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet
  • oraz Serwis fotograficzny www.fotografuj.pl.

Honorowym członkiem Komisji Konkursowej jest Monika Richardson – naczelna miesięcznika „Zwierciadło”. Najlepsze prace zostaną ponadto zaprezentowane na specjalnie zorganizowanej wystawie.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy regulamin konkursu na stronie:
www.fotografuj.pl
www.dojrzewalnia.pl